Mistrz Kuchni: Francja | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Mistrz Kuchni: Francja – tym razem Pinky zaprasza was do pięknego Paryża i zachęca do przygotowania zupy pomidorowej w francuskim stylu. Przeglądaj kuchenne półki w poszukiwaniu przedmiotów, o których wspomina Pinky i wykonuj sympatyczne zadania (takie jak łapanie pomidorów). Bawcie się dobrze i bon appétit!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 700 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gry Pizza Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gry Bar Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gry Torty Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gra Ciasto Gry Hamburgery Gra Deser Barbie Gry Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gry Zupy Gry Warzywa Gry Kuchnia Gry Lody Gry Przepisy