Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Mistrz Kuchni: Francja – tym razem Pinky zaprasza was do pięknego Paryża i zachęca do przygotowania zupy pomidorowej w francuskim stylu. Przeglądaj kuchenne półki w poszukiwaniu przedmiotów, o których wspomina Pinky i wykonuj sympatyczne zadania (takie jak łapanie pomidorów). Bawcie się dobrze i bon appétit!

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1293 razy
Zobacz także:
Gry Gotowanie, , , ,

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Pizza Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Ciastka Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Torty Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gra Deser Barbie Gry Gry Obiad Gry Fast Food