Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Pomysł na Kurczaka – zaproponuj zwariowanemu minionkowi ciekawą potrawę według własnego pomysłu. Wybierz z lodówki dowolne składniki i rób z nimi co chcesz – tnij, smaż, blenduj, piecz, gotuj… a na koniec nakarm minionka i zbierz jak największą ilość punktów.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.3/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 4 708 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gra Deser Gry Pizza Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gry Ciastka Gry Śniadanie Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gra Ciasto Gry Makaron Słodkie Gry Gry Kanapki Gry Bar Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gry Lody