Minionek w Kuchni - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Pomysł na Kurczaka – zaproponuj zwariowanemu minionkowi ciekawą potrawę według własnego pomysłu. Wybierz z lodówki dowolne składniki i rób z nimi co chcesz – tnij, smaż, blenduj, piecz, gotuj… a na koniec nakarm minionka i zbierz jak największą ilość punktów.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.4/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 8 444 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Barbie Gry Gry Przepisy Gry Kanapki Gry Zupy Gry Lody Gry Hamburgery Gry Fast Food Gry Bar Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gra Ciasto Gry Ciastka Gry Warzywa Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gra Deser Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Torty Gry Kurczak