Minionek w Kuchni - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Pomysł na Kurczaka – zaproponuj zwariowanemu minionkowi ciekawą potrawę według własnego pomysłu. Wybierz z lodówki dowolne składniki i rób z nimi co chcesz – tnij, smaż, blenduj, piecz, gotuj… a na koniec nakarm minionka i zbierz jak największą ilość punktów.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.4/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 7 799 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Makaron Gra Deser Gry Warzywa Gry Zupy Gry Fast Food Gry Ciastka Gry Śniadanie Gry Torty Gry Pieczenie Gry Bar Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Lody Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Gry Owoce Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Hamburgery Barbie Gry