Minionek w Kuchni - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Pomysł na Kurczaka – zaproponuj zwariowanemu minionkowi ciekawą potrawę według własnego pomysłu. Wybierz z lodówki dowolne składniki i rób z nimi co chcesz – tnij, smaż, blenduj, piecz, gotuj… a na koniec nakarm minionka i zbierz jak największą ilość punktów.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.4/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 8 224 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gra Deser Barbie Gry Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie Gry Zupy Gry Kurczak Gry Ciastka Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Obiad Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Zarabianie Gry Torty Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gry Przepisy Gry Pieczenie Gry Lody Gry Fast Food Gry Bar