Minionek w Kuchni - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Pomysł na Kurczaka – zaproponuj zwariowanemu minionkowi ciekawą potrawę według własnego pomysłu. Wybierz z lodówki dowolne składniki i rób z nimi co chcesz – tnij, smaż, blenduj, piecz, gotuj… a na koniec nakarm minionka i zbierz jak największą ilość punktów.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.4/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 8 573 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Owoce Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Bar Gry Torty Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gra Deser Gry Ciastka Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Fast Food Gry Lody Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gry Zupy Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Warzywa Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam