Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Pomysł na Kurczaka – zaproponuj zwariowanemu minionkowi ciekawą potrawę według własnego pomysłu. Wybierz z lodówki dowolne składniki i rób z nimi co chcesz – tnij, smaż, blenduj, piecz, gotuj… a na koniec nakarm minionka i zbierz jak największą ilość punktów.

Sterowanie – przy pomocy myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 1 596 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry Zarabianie Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gry Ciastka Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Pizza Barbie Gry Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Fast Food Gra Deser Gry Makaron Gry Dekorowanki Słodkie Gry