Mini Sushi - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Mini Sushi – podpowiedz myszce co musi robić, żeby przygotować mini sushi. Na ekranie pojawiają się napisy, a ty klikaj na składniki, które chcesz dodać. Postaraj się wykonywać wszystko szybko, żeby zdobyć jak najwięcej punktów.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 410 razy

Inne gry w kategorii: Gry Zwierzęta i Gotowanie

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Lody Gry Owoce Gry Torty Gry Ciastka Gry Kanapki Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Gry Zupy Gry Kurczak Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gra Deser Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Gry Obiad Gry Zarabianie Gry Fast Food Gry Makaron