Mini Sushi | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Mini Sushi – podpowiedz myszce co musi robić, żeby przygotować mini sushi. Na ekranie pojawiają się napisy, a ty klikaj na składniki, które chcesz dodać. Postaraj się wykonywać wszystko szybko, żeby zdobyć jak najwięcej punktów.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 555 razy

Inne gry w kategorii: Gry Zwierzęta i Gotowanie

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gry Ciastka Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry Makaron Gry Kuchnia Gry Pizza Gra Deser Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gry Kanapki Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry Owoce Gry Lody Gry Torty Gra Ciasto Gry Kurczak Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Słodkie Gry