Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Mini Sushi – podpowiedz myszce co musi robić, żeby przygotować mini sushi. Na ekranie pojawiają się napisy, a ty klikaj na składniki, które chcesz dodać. Postaraj się wykonywać wszystko szybko, żeby zdobyć jak najwięcej punktów.

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1015 razy
Zobacz także:
Gry Zwierzęta i Gotowanie, ,

Inne gry w kategorii: Gry Zwierzęta i Gotowanie

Tagos:)

Gry Ciastka Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Obiad Gra Deser Gry Kanapki Gry Kurczak Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Bar Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Pizza Gry Lody Gry Makaron Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry Warzywa Gry Owoce Gry Kuchnia