Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Mini Sushi – podpowiedz myszce co musi robić, żeby przygotować mini sushi. Na ekranie pojawiają się napisy, a ty klikaj na składniki, które chcesz dodać. Postaraj się wykonywać wszystko szybko, żeby zdobyć jak najwięcej punktów.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 677 razy

Inne gry w kategorii: Gry Zwierzęta i Gotowanie

Tagos:)

Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gry Lody Gry Przepisy Gra Ciasto Gry Ciastka Gry Kuchnia Włoska Gry Bar Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gry Torty Barbie Gry Gra Deser Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry Warzywa Gry Kanapki