Mini Naleśniki | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Mini Naleśniki – naleśniki kocha każda z nas. Ale jak bardzo możecie zaskoczyć swoich gości, kiedy podacie im naleśniczki w wersji mini. Wykonuj zadania takie jak krojenie truskawek czy innych owoców, a następnie przechodź do kolejnych etapów tego przepisu. Pasek na dole ekranu gry pokazuje Ci postęp, zapełnij go całego, a wykonasz zadanie. Udanej zabawy!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.4/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 2 729 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Pieczenie Gry Bar Gry Dekorowanki Barbie Gry Gry Fast Food Gry Owoce Słodkie Gry Gry Makaron Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Przepisy Gry Lody Gry Pizza Gry Kurczak Gry Hamburgery Gry Zupy Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gra Deser Gry Warzywa