Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Mini Naleśniki – naleśniki kocha każda z nas. Ale jak bardzo możecie zaskoczyć swoich gości, kiedy podacie im naleśniczki w wersji mini. Wykonuj zadania takie jak krojenie truskawek czy innych owoców, a następnie przechodź do kolejnych etapów tego przepisu. Pasek na dole ekranu gry pokazuje Ci postęp, zapełnij go całego, a wykonasz zadanie. Udanej zabawy!

Sterowanie – przy pomocy myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.4/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 2345 razy
Zobacz także:
Gry Jedzenie, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gry Obiad Gry Owoce Gry Pieczenie Gry Lody Gra Deser Gry Zręcznościowe Gry Torty Gry Makaron Gry Śniadanie Gry Bar Barbie Gry Gry Kanapki Słodkie Gry Gry Przepisy Gry Dekorowanki Gry Ciastka Gry Pizza Gry Zrób To Sam