Mini Naleśniki | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Mini Naleśniki – naleśniki kocha każda z nas. Ale jak bardzo możecie zaskoczyć swoich gości, kiedy podacie im naleśniczki w wersji mini. Wykonuj zadania takie jak krojenie truskawek czy innych owoców, a następnie przechodź do kolejnych etapów tego przepisu. Pasek na dole ekranu gry pokazuje Ci postęp, zapełnij go całego, a wykonasz zadanie. Udanej zabawy!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.4/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 2 632 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Makaron Gry Pizza Gry Zupy Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Gry Bar Gry Obiad Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Torty Gry Kuchnia Gry Fast Food Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gra Deser Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Gry Lody