Mini Naleśniki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Mini Naleśniki – naleśniki kocha każda z nas. Ale jak bardzo możecie zaskoczyć swoich gości, kiedy podacie im naleśniczki w wersji mini. Wykonuj zadania takie jak krojenie truskawek czy innych owoców, a następnie przechodź do kolejnych etapów tego przepisu. Pasek na dole ekranu gry pokazuje Ci postęp, zapełnij go całego, a wykonasz zadanie. Udanej zabawy!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.3/10 (liczba ocen: 12)
Grano już: 4 427 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Bar Gry Śniadanie Gry Lody Gry Makaron Barbie Gry Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Fast Food Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gry Ciastka Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gra Deser Gry Przepisy Gry Zupy Gry Hamburgery Gry Warzywa Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry Kuchnia Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gry z Czekoladą