Mini Naleśniki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Mini Naleśniki – naleśniki kocha każda z nas. Ale jak bardzo możecie zaskoczyć swoich gości, kiedy podacie im naleśniczki w wersji mini. Wykonuj zadania takie jak krojenie truskawek czy innych owoców, a następnie przechodź do kolejnych etapów tego przepisu. Pasek na dole ekranu gry pokazuje Ci postęp, zapełnij go całego, a wykonasz zadanie. Udanej zabawy!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.3/10 (liczba ocen: 12)
Grano już: 3 943 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Bar Gry Obiad Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gry Makaron Barbie Gry Gry Kanapki Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry Warzywa Gry Zupy Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gry Ciastka Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Owoce Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Przepisy Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery