Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Mini Candy – klikaj na produkty z koszyka i postaw je na właściwe miejsce. Następnie zobacz co należy zrobić z tymi składnikami. Poznasz przepis na swoje własne, domowej roboty łakocie bożonarodzeniowe!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 1 566 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry Obiad Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Gry Owoce Gry Warzywa Gry Bar Gry Kurczak Gry Zupy Gry Makaron Gra Deser Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Ciastka Gry Śniadanie Gry Fast Food Gry Zarabianie Barbie Gry Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe