Mini Candy - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Mini Candy – klikaj na produkty z koszyka i postaw je na właściwe miejsce. Następnie zobacz co należy zrobić z tymi składnikami. Poznasz przepis na swoje własne, domowej roboty łakocie bożonarodzeniowe!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 2 172 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Ciastka Gra Deser Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry Bar Gry Kurczak Gry Kanapki Gry Pieczenie Gry Obiad Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Warzywa Barbie Gry Gry Lody Gry Śniadanie Gry Zupy Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gry Przepisy Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe