Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Mini Candy – klikaj na produkty z koszyka i postaw je na właściwe miejsce. Następnie zobacz co należy zrobić z tymi składnikami. Poznasz przepis na swoje własne, domowej roboty łakocie bożonarodzeniowe!

Sterowanie – przy pomocy myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.2/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 914 razy
Zobacz także:
Gry Jedzenie, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Owoce Gry Warzywa Gry Torty Barbie Gry Gry Obiad Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gry Ciastka Zabawy dla Dziewczynek Gry Pizza Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Lody Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Bar Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Fast Food