Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Mini Candy – klikaj na produkty z koszyka i postaw je na właściwe miejsce. Następnie zobacz co należy zrobić z tymi składnikami. Poznasz przepis na swoje własne, domowej roboty łakocie bożonarodzeniowe!

Sterowanie – przy pomocy myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.2/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 1 049 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Makaron Gry Torty Gry Fast Food Gry Obiad Gry Kuchnia Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gry Ciastka Gry Kurczak Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Gry Pizza Gra Deser Gry Śniadanie Gry Lody Gry Warzywa Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Kanapki