Mini Candy - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Mini Candy – klikaj na produkty z koszyka i postaw je na właściwe miejsce. Następnie zobacz co należy zrobić z tymi składnikami. Poznasz przepis na swoje własne, domowej roboty łakocie bożonarodzeniowe!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.9/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 1 992 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gra Ciasto Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Ciastka Gry Obiad Gry Kurczak Gry Kuchnia Gry Zupy Gry Owoce Gry Torty Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry Zarabianie Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Pieczenie Gry Kanapki Gry Lody Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gry Bar