Mimi i Mini Pizze | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Mimi i Mini Pizze – Mimi lubi eksperymentować w kuchni. Dziś postanowiła pochwalić się przed znajomymi swoimi umiejętnościami kulinarnymi i przygotować na lunch wyjątkowe mini pizze! Towarzysz Mimi, podczas gotowania, żeby poznać przepis na pyszne mini pizze i nauczyć się je przyrządzać.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 937 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gra Deser Gry Owoce Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Torty Gry Pizza Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Warzywa Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gry Zupy Gry Śniadanie Gry Kurczak Gry Przepisy Gra Ciasto Gry Pieczenie Gry Bar Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry Makaron Gry Zarabianie