Mimi i Mini Pizze - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Mimi i Mini Pizze – Mimi lubi eksperymentować w kuchni. Dziś postanowiła pochwalić się przed znajomymi swoimi umiejętnościami kulinarnymi i przygotować na lunch wyjątkowe mini pizze! Towarzysz Mimi, podczas gotowania, żeby poznać przepis na pyszne mini pizze i nauczyć się je przyrządzać.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.6/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 5 312 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gry Warzywa Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry Owoce Gry Bar Barbie Gry Gry Kanapki Gry Makaron Gry Zupy Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gry Torty Gry z Czekoladą Gry Ciastka Gry Fast Food Gry Obiad Gra Ciasto