Mimi i Mini Pizze | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Mimi i Mini Pizze – Mimi lubi eksperymentować w kuchni. Dziś postanowiła pochwalić się przed znajomymi swoimi umiejętnościami kulinarnymi i przygotować na lunch wyjątkowe mini pizze! Towarzysz Mimi, podczas gotowania, żeby poznać przepis na pyszne mini pizze i nauczyć się je przyrządzać.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 3 071 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gra Deser Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gry Pizza Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Zupy Gry Warzywa Gry Lody Gry Obiad Gry Owoce Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Kurczak