Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Mimi i Mini Pizze – Mimi lubi eksperymentować w kuchni. Dziś postanowiła pochwalić się przed znajomymi swoimi umiejętnościami kulinarnymi i przygotować na lunch wyjątkowe mini pizze! Towarzysz Mimi, podczas gotowania, żeby poznać przepis na pyszne mini pizze i nauczyć się je przyrządzać.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.3/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 3 586 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Bar Gry Owoce Gry Zarabianie Gry Pizza Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Barbie Gry Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gra Ciasto Gry Kurczak Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Obiad Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gry Lody Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Ciastka Gry Pieczenie Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty