Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Mimi i Mini Pizze – Mimi lubi eksperymentować w kuchni. Dziś postanowiła pochwalić się przed znajomymi swoimi umiejętnościami kulinarnymi i przygotować na lunch wyjątkowe mini pizze! Towarzysz Mimi, podczas gotowania, żeby poznać przepis na pyszne mini pizze i nauczyć się je przyrządzać.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 833 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Przepisy Gry Pizza Gry Obiad Gry Makaron Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gra Deser Gry Zarabianie Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Kuchnia Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry Fast Food Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gry z Czekoladą