Mikołajowa Ciastkarnia - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Mikołajowa Ciastkarnia – do tej ciastkarni przychodzą niezwykli goście: elfy, elfki, a nawet sam Święty Mikołaj! Podaj swoim wspaniałym klientom zamówione przez nich ciastka klikając kolejno w składniki, a następnie przeciągając gotowe ciastko na odpowiedni talerz.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 966 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gry Torty Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gra Deser Gry Warzywa Słodkie Gry Gry Owoce Gry Zrób To Sam Barbie Gry Gry Zupy Gry Kurczak Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Obiad Gry Bar Gry Ciastka Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie