Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Mikołajowa Ciastkarnia – do tej ciastkarni przychodzą niezwykli goście: elfy, elfki, a nawet sam Święty Mikołaj! Podaj swoim wspaniałym klientom zamówione przez nich ciastka klikając kolejno w składniki, a następnie przeciągając gotowe ciastko na odpowiedni talerz.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 153 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Kanapki Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gry Owoce Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Gry Zupy Gry Zarabianie Gry Hamburgery Gry Warzywa Gry Fast Food Barbie Gry Gry Pizza Gry Kurczak Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Torty Gra Deser