Migdałowy Karmel - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Migdałowy Karmel – karmel jest pyszny, a w połączeniu z migdałami musi być przepyszny. Poznaj przepis na migdałowy karmel w postaci pysznego kremu. Taki deser to raj dla wszystkich łasuchów. Wykonuj instrukcje i sprawdź jak przyrządzić to w domu. Klikaj na produkty, które wskazuje strzałka lub przeciągnij myszką na wskazany obszar. Powodzenia!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 14)
Grano już: 11 607 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Obiad Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Ciastka Gry Zupy Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Owoce Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Makaron Gry Kurczak Gry Śniadanie Gry Lody Gry Hamburgery Barbie Gry Gry Torty Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę