Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Mia Piecze Tort Weselny (Mia’s Cooking Series: Wedding Cake) – Mia wychodzi za mąż. Upieczcie na tę okazję wspaniały tort postępując zgodnie z jej wskazówkami. Na początku ustawcie na blacie odpowiednie rzeczy znajdujące się w kuchni, a następnie miksujcie, pieczcie i dekorujcie. Oczywiście za każdy etap otrzymacie gwiazdki, a oprócz dobrej zabawy, znajdziecie w grze dokładny przepis.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 1.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 362 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Ciastka Gry Torty Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Włoska Gotowanie z Sarą Gry Owoce Gry Warzywa Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Makaron Gry Pieczenie Gry Bar Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Obiad Barbie Gry Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy