Mia Piecze Tort Weselny | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Mia Piecze Tort Weselny (Mia’s Cooking Series: Wedding Cake) – Mia wychodzi za mąż. Upieczcie na tę okazję wspaniały tort postępując zgodnie z jej wskazówkami. Na początku ustawcie na blacie odpowiednie rzeczy znajdujące się w kuchni, a następnie miksujcie, pieczcie i dekorujcie. Oczywiście za każdy etap otrzymacie gwiazdki, a oprócz dobrej zabawy, znajdziecie w grze dokładny przepis.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 1.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 696 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Fast Food Gry Kurczak Gry Owoce Gry Obiad Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gry Śniadanie Gry Bar Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Pizza Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gry Warzywa Słodkie Gry Gry Lody Gry Makaron Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Zrób To Sam