Mia Piecze Tort Weselny - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Mia Piecze Tort Weselny (Mia’s Cooking Series: Wedding Cake) – Mia wychodzi za mąż. Upieczcie na tę okazję wspaniały tort postępując zgodnie z jej wskazówkami. Na początku ustawcie na blacie odpowiednie rzeczy znajdujące się w kuchni, a następnie miksujcie, pieczcie i dekorujcie. Oczywiście za każdy etap otrzymacie gwiazdki, a oprócz dobrej zabawy, znajdziecie w grze dokładny przepis.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 3 426 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Zupy Gry Zrób To Sam Gry Bar Gry Fast Food Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry Torty Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gry Obiad Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry Lody Gry Zarabianie Gra Deser Gotowanie z Sarą Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry Przepisy Słodkie Gry Gry Ciastka