Mia Piecze Tort Weselny - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Mia Piecze Tort Weselny (Mia’s Cooking Series: Wedding Cake) – Mia wychodzi za mąż. Upieczcie na tę okazję wspaniały tort postępując zgodnie z jej wskazówkami. Na początku ustawcie na blacie odpowiednie rzeczy znajdujące się w kuchni, a następnie miksujcie, pieczcie i dekorujcie. Oczywiście za każdy etap otrzymacie gwiazdki, a oprócz dobrej zabawy, znajdziecie w grze dokładny przepis.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 3 256 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gry Kurczak Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry Zupy Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gra Deser Gry Pieczenie Gry Przepisy Gry Fast Food Gry Owoce Gry Makaron Gra Ciasto Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą