Mia Piecze Pizzę | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Mia Piecze Pizzę (Mia’s Cooking Series: Pizza) – jak zwykle podczas gotowania z Mią czeka was świetna zabawa. Na dole gry widnieją czynności, które musicie wykonać (raz będzie to przeniesienie składnika, a innym razem pokrojenie składników), by zaliczyć poziom. Pizza z papryką i kiełbasą może powstać również w waszej kuchni, jeśli tylko zerkniecie do przepisu.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 245 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Pizza Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Przepisy Gry Ciastka Gry Kurczak Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gry Makaron Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Bar Gry Obiad Gry Lody Gra Deser Barbie Gry Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Torty Słodkie Gry Gry Kuchnia Gry Owoce Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gry Śniadanie