Mia Piecze Pizzę - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Mia Piecze Pizzę (Mia’s Cooking Series: Pizza) – jak zwykle podczas gotowania z Mią czeka was świetna zabawa. Na dole gry widnieją czynności, które musicie wykonać (raz będzie to przeniesienie składnika, a innym razem pokrojenie składników), by zaliczyć poziom. Pizza z papryką i kiełbasą może powstać również w waszej kuchni, jeśli tylko zerkniecie do przepisu.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 474 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Zupy Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry Fast Food Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gry Torty Gry Przepisy Gra Ciasto Gry Bar Gry Kanapki Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gra Deser Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Owoce