Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Mia Piecze Pizzę (Mia’s Cooking Series: Pizza) – jak zwykle podczas gotowania z Mią czeka was świetna zabawa. Na dole gry widnieją czynności, które musicie wykonać (raz będzie to przeniesienie składnika, a innym razem pokrojenie składników), by zaliczyć poziom. Pizza z papryką i kiełbasą może powstać również w waszej kuchni, jeśli tylko zerkniecie do przepisu.

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 768 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Kurczak Gry Owoce Gra Ciasto Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Lody Gry Pizza Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Kanapki Gry Makaron Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Barbie Gry Gry Obiad Gry Bar Gry Zręcznościowe Gra Deser Gry Śniadanie Gry Kuchnia