Mia Piecze Pizzę | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Mia Piecze Pizzę (Mia’s Cooking Series: Pizza) – jak zwykle podczas gotowania z Mią czeka was świetna zabawa. Na dole gry widnieją czynności, które musicie wykonać (raz będzie to przeniesienie składnika, a innym razem pokrojenie składników), by zaliczyć poziom. Pizza z papryką i kiełbasą może powstać również w waszej kuchni, jeśli tylko zerkniecie do przepisu.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 343 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Gry Bar Gry Owoce Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Obiad Barbie Gry Gra Ciasto Słodkie Gry Gry Lody Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Gry Torty Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Fast Food Gry Śniadanie Gry Pizza Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gry Hamburgery Gry Kurczak