Mia Piecze Pizzę - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Mia Piecze Pizzę (Mia’s Cooking Series: Pizza) – jak zwykle podczas gotowania z Mią czeka was świetna zabawa. Na dole gry widnieją czynności, które musicie wykonać (raz będzie to przeniesienie składnika, a innym razem pokrojenie składników), by zaliczyć poziom. Pizza z papryką i kiełbasą może powstać również w waszej kuchni, jeśli tylko zerkniecie do przepisu.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 573 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry z Czekoladą Gry Makaron Gry Lody Gra Deser Gry Zupy Barbie Gry Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry Warzywa Gry Obiad Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Gry Zarabianie Gry Torty Gry Hamburgery Gry Ciastka Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe