Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Mia Gotuje Świąteczny Pudding – Święta za pasem, więc czas przejrzeć sprawdzone przepisy na potrawy i ciasta. A może w tym roku znajdzie się tam przepis na Świąteczny Pudding przygotowany przez Mię? Zagrajcie i zobaczcie jak możecie go przygotować:)

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 1.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1223 razy
Zobacz także:
Gry Desery, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gry Fast Food Gry Pizza Gra Deser Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Makaron Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Obiad Gry z Czekoladą Gry Kurczak Słodkie Gry Gry Bar Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Barbie Gry Gry Warzywa Gry Lody