Mia Gotuje Świąteczny Pudding | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Mia Gotuje Świąteczny Pudding – Święta za pasem, więc czas przejrzeć sprawdzone przepisy na potrawy i ciasta. A może w tym roku znajdzie się tam przepis na Świąteczny Pudding przygotowany przez Mię? Zagrajcie i zobaczcie jak możecie go przygotować:)

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 1.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 968 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Hamburgery Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gry Zupy Gry Kurczak Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Barbie Gry Gry Torty Gry Lody Gry Kuchnia Gry Obiad Gry Warzywa Gry Makaron Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Słodkie Gry Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gry Kanapki