Mia Gotuje Świąteczny Pudding - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Mia Gotuje Świąteczny Pudding – Święta za pasem, więc czas przejrzeć sprawdzone przepisy na potrawy i ciasta. A może w tym roku znajdzie się tam przepis na Świąteczny Pudding przygotowany przez Mię? Zagrajcie i zobaczcie jak możecie go przygotować:)

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 4.3/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 548 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry Zupy Gry Lody Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry Hamburgery Gry Bar Gry Owoce Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gry Obiad