Mia Gotuje Świąteczny Pudding - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Mia Gotuje Świąteczny Pudding – Święta za pasem, więc czas przejrzeć sprawdzone przepisy na potrawy i ciasta. A może w tym roku znajdzie się tam przepis na Świąteczny Pudding przygotowany przez Mię? Zagrajcie i zobaczcie jak możecie go przygotować:)

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 4.3/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 476 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Obiad Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Ciastka Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Gry Zręcznościowe Gry Lody Gry Śniadanie Gry Hamburgery Gra Deser Barbie Gry Gry Zarabianie Gry Kanapki Gry Przepisy Gry Pieczenie Gry Torty Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Zupy Gry Fast Food Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Kuchnia