Mia Gotuje Świąteczny Pudding | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Mia Gotuje Świąteczny Pudding – Święta za pasem, więc czas przejrzeć sprawdzone przepisy na potrawy i ciasta. A może w tym roku znajdzie się tam przepis na Świąteczny Pudding przygotowany przez Mię? Zagrajcie i zobaczcie jak możecie go przygotować:)

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 1.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 527 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Pizza Gry Przepisy Gry Fast Food Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Owoce Gry Śniadanie Gry Zupy Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry Bar Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Lody Gra Ciasto Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Warzywa