Mia Gotuje Świąteczny Pudding - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Mia Gotuje Świąteczny Pudding – Święta za pasem, więc czas przejrzeć sprawdzone przepisy na potrawy i ciasta. A może w tym roku znajdzie się tam przepis na Świąteczny Pudding przygotowany przez Mię? Zagrajcie i zobaczcie jak możecie go przygotować:)

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 4.3/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 604 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Gry Kuchnia Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie Barbie Gry Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Gry Torty Gry Lody Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Ciastka Gry Owoce Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gry Zupy Gry Kurczak Gry Bar Gry Makaron Gry Kanapki Gry z Czekoladą