Mia Gotuje Świąteczny Pudding - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Mia Gotuje Świąteczny Pudding – Święta za pasem, więc czas przejrzeć sprawdzone przepisy na potrawy i ciasta. A może w tym roku znajdzie się tam przepis na Świąteczny Pudding przygotowany przez Mię? Zagrajcie i zobaczcie jak możecie go przygotować:)

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 4.3/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 341 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Torty Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Gry Makaron Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gry Kurczak Gry Fast Food Gry Kanapki Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Obiad Gry Lody Barbie Gry Gry Owoce Gry Hamburgery Gra Deser Gry Zupy Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gry Przepisy