Mia Gotuje Spaghetti Bolognese | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Mia Gotuje Spaghetti Bolognese – Mia to znana kucharka i podróżniczka, która przywiozła Wam wspaniały przepis na spaghetti po bolońsku! Niezbędne składniki oraz narzędzia znajdują się w kuchni (tylko pamiętajcie, że na wszystkie czynności macie określony czas).

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 2 382 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Owoce Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Kuchnia Gry Fast Food Gry Bar Gry Obiad Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Gry Zupy Słodkie Gry Gra Deser Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Przepisy Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Pizza Gry Kurczak