Mia Gotuje Spaghetti Bolognese - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Mia Gotuje Spaghetti Bolognese – Mia to znana kucharka i podróżniczka, która przywiozła Wam wspaniały przepis na spaghetti po bolońsku! Niezbędne składniki oraz narzędzia znajdują się w kuchni (tylko pamiętajcie, że na wszystkie czynności macie określony czas).

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 3 069 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Fast Food Gry Kanapki Gry Warzywa Gry Obiad Gry Zupy Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Barbie Gry Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Bar Gry Zręcznościowe Gry Torty Gry Ciastka Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry Lody Gry Makaron Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Kuchnia