Mia Gotuje Spaghetti Bolognese - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Mia Gotuje Spaghetti Bolognese – Mia to znana kucharka i podróżniczka, która przywiozła Wam wspaniały przepis na spaghetti po bolońsku! Niezbędne składniki oraz narzędzia znajdują się w kuchni (tylko pamiętajcie, że na wszystkie czynności macie określony czas).

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 3 128 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Obiad Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Gry Śniadanie Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry Bar Gry Zupy Gry Przepisy Barbie Gry Gry Zarabianie Gra Deser Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Fast Food Słodkie Gry Gry Makaron