Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Mia Gotuje Spaghetti Bolognese – Mia to znana kucharka i podróżniczka, która przywiozła Wam wspaniały przepis na spaghetti po bolońsku! Niezbędne składniki oraz narzędzia znajdują się w kuchni (tylko pamiętajcie, że na wszystkie czynności macie określony czas).

Sterowanie – myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 2 196 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Pizza Gry Kanapki Gry Ciastka Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Makaron Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gry Owoce Słodkie Gry Barbie Gry Gra Deser Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gra Ciasto Gry Bar Gry Lody Gry Hamburgery Gry Fast Food Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Kuchnia