Mia Gotuje Spaghetti Bolognese | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Mia Gotuje Spaghetti Bolognese – Mia to znana kucharka i podróżniczka, która przywiozła Wam wspaniały przepis na spaghetti po bolońsku! Niezbędne składniki oraz narzędzia znajdują się w kuchni (tylko pamiętajcie, że na wszystkie czynności macie określony czas).

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 2 480 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Zarabianie Gry Zupy Gry Bar Słodkie Gry Gry Kurczak Gra Deser Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Owoce Gry Pizza Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry z Czekoladą Gry Obiad Gry Zrób To Sam Barbie Gry Gry Torty Gry Fast Food Gry Pieczenie Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Gry Lody