Mia Gotuje Spaghetti Bolognese - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Mia Gotuje Spaghetti Bolognese – Mia to znana kucharka i podróżniczka, która przywiozła Wam wspaniały przepis na spaghetti po bolońsku! Niezbędne składniki oraz narzędzia znajdują się w kuchni (tylko pamiętajcie, że na wszystkie czynności macie określony czas).

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 3 783 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Bar Gry Śniadanie Gry Zupy Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gry Ciastka Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Warzywa Gry Fast Food Gry Owoce Gry Kurczak Słodkie Gry Gry z Czekoladą Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Gry Makaron Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Barbie Gry Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Gry Torty