Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Mia Gotuje Kurczaka Curry Po Chińsku – Mia nauczyła się ostatnio nowej potrawy, którą chciałaby wam zaprezentować. Wykonujcie jej polecenia, żeby chińskie danie z kurczakiem w roli głównej pojawiło się raz dwa. Tylko nie przesadźcie z curry, inaczej kurczak będzie za ostry;)

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1334 razy
Zobacz także:
Gry Gotowanie, , , ,

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gra Ciasto Gry Lody Gry Makaron Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Owoce Gry Zarabianie Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gry Pizza Gry Zrób To Sam Gry Ciastka Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Gra Deser Gry Kuchnia