Mia Gotuje Kurczaka Curry Po Chińsku | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Mia Gotuje Kurczaka Curry Po Chińsku – Mia nauczyła się ostatnio nowej potrawy, którą chciałaby wam zaprezentować. Wykonujcie jej polecenia, żeby chińskie danie z kurczakiem w roli głównej pojawiło się raz dwa. Tylko nie przesadźcie z curry, inaczej kurczak będzie za ostry;)

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 193 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki Gry Obiad Gry Przepisy Gry Zarabianie Gry Fast Food Gry Ciastka Gry Torty Gry Pizza Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Owoce Gry Śniadanie Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gry Pieczenie Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Lody