Mia Gotuje Kurczaka Curry Po Chińsku | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Mia Gotuje Kurczaka Curry Po Chińsku – Mia nauczyła się ostatnio nowej potrawy, którą chciałaby wam zaprezentować. Wykonujcie jej polecenia, żeby chińskie danie z kurczakiem w roli głównej pojawiło się raz dwa. Tylko nie przesadźcie z curry, inaczej kurczak będzie za ostry;)

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 875 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gra Deser Gry Kanapki Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry Owoce Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry Torty Gry Zręcznościowe Gry Zupy Gry Lody Gry Kurczak Słodkie Gry Barbie Gry Gry Pizza Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gry Bar Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam