Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Mia Gotuje Kurczaka Curry Po Chińsku – Mia nauczyła się ostatnio nowej potrawy, którą chciałaby wam zaprezentować. Wykonujcie jej polecenia, żeby chińskie danie z kurczakiem w roli głównej pojawiło się raz dwa. Tylko nie przesadźcie z curry, inaczej kurczak będzie za ostry;)

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1435 razy
Zobacz także:
Gry Gotowanie, , , ,

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Torty Słodkie Gry Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Pizza Gra Ciasto Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gry Zręcznościowe Gry Warzywa Barbie Gry Gry Kurczak Gry Śniadanie Gry Bar Gry Kuchnia Gry Przepisy Gry Lody Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gry Ciastka Gry Owoce Gra Deser Gotowanie z Sarą