Mia Gotuje Chińskie Pierożki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Mia Robi Gotuje Pierożki (Mia’s Cooking Series: Pork and Prawns Dumplings) – kulinarna podróż do Chin? Czemu nie! Mia pokaże wam jak zrobić wyjątkowe wieprzowo-krewetkowe pierożki. Wyszukajcie w kuchni niezbędne przedmioty i składniki i weźcie się do pracy.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 834 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Zupy Gry Obiad Gry Makaron Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gry Przepisy Gry Bar Gry Warzywa