Mia Gotuje Chińskie Pierożki | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Mia Robi Gotuje Pierożki (Mia’s Cooking Series: Pork and Prawns Dumplings) – kulinarna podróż do Chin? Czemu nie! Mia pokaże wam jak zrobić wyjątkowe wieprzowo-krewetkowe pierożki. Wyszukajcie w kuchni niezbędne przedmioty i składniki i weźcie się do pracy.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 179 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Makaron Gra Ciasto Gry Owoce Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Pizza Gry Pieczenie Gry Bar Gry Obiad Gry Lody Gry Warzywa Gry Przepisy Gry Torty Gra Deser Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Barbie Gry