Mia Gotuje Chińskie Pierożki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Mia Robi Gotuje Pierożki (Mia’s Cooking Series: Pork and Prawns Dumplings) – kulinarna podróż do Chin? Czemu nie! Mia pokaże wam jak zrobić wyjątkowe wieprzowo-krewetkowe pierożki. Wyszukajcie w kuchni niezbędne przedmioty i składniki i weźcie się do pracy.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 2 793 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Śniadanie Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Ciastka Gry Owoce Gry Bar Barbie Gry Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry Zupy Gra Deser Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Makaron Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad