Mia Gotuje Chińskie Pierożki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Mia Robi Gotuje Pierożki (Mia’s Cooking Series: Pork and Prawns Dumplings) – kulinarna podróż do Chin? Czemu nie! Mia pokaże wam jak zrobić wyjątkowe wieprzowo-krewetkowe pierożki. Wyszukajcie w kuchni niezbędne przedmioty i składniki i weźcie się do pracy.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 2 867 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Przepisy Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gry Zupy Gry Fast Food Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Pieczenie Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Lody Gry Warzywa Gry Torty Gra Deser Gry Makaron Gry Ciastka Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Owoce