Memory Słodkie Przekąski - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Memory Słodkie Przekąski – kto z Was nie zna gry w memory? To świetna zabawa w odnajdywanie par, czyli obrazków, które przedstawiają dokładnie to samo. W tym przypadku na obrazkach są pyszne przekąski na słodko. Odnajdujcie pary i przechodźcie do kolejnego poziomu. Powodzenia!

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.8/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 5 312 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Obiad Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Bar Gry Lody Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Torty Gry Ciastka Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gra Deser Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gry Przepisy Barbie Gry Gry z Czekoladą Gry Hamburgery