Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Memory Słodkie Przekąski – kto z Was nie zna gry w memory? To świetna zabawa w odnajdywanie par, czyli obrazków, które przedstawiają dokładnie to samo. W tym przypadku na obrazkach są pyszne przekąski na słodko. Odnajdujcie pary i przechodźcie do kolejnego poziomu. Powodzenia!

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.4/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 4 377 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Gry Obiad Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gry Lody Gry Hamburgery Gry Fast Food Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Pizza Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Bar Barbie Gry Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Zupy Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Gry Warzywa Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gra Ciasto