Memory Słodkie Przekąski - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Memory Słodkie Przekąski – kto z Was nie zna gry w memory? To świetna zabawa w odnajdywanie par, czyli obrazków, które przedstawiają dokładnie to samo. W tym przypadku na obrazkach są pyszne przekąski na słodko. Odnajdujcie pary i przechodźcie do kolejnego poziomu. Powodzenia!

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.8/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 5 576 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Torty Gry Owoce Gry Bar Gry Śniadanie Gry Ciastka Gra Deser Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Kanapki Barbie Gry Gry Lody Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gry Warzywa Słodkie Gry Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Kurczak Gry Zupy Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę