Memory Słodkie Przekąski - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Memory Słodkie Przekąski – kto z Was nie zna gry w memory? To świetna zabawa w odnajdywanie par, czyli obrazków, które przedstawiają dokładnie to samo. W tym przypadku na obrazkach są pyszne przekąski na słodko. Odnajdujcie pary i przechodźcie do kolejnego poziomu. Powodzenia!

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.8/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 5 665 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Przepisy Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gry Torty Gra Ciasto Gry Ciastka Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Barbie Gry Gry Hamburgery Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gry Kanapki Gry Obiad Gry Bar Gry Makaron Gry Zupy