Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Meksykańskie Śniadanie – poznajcie smaki świata przyrządzając meksykańskie śniadanie. Będzie to znana potrawa o nazwie burito. W śniadaniowej wersji dodacie do tego dania coś nietypowego, a mianowicie omlet! Jeśli chcecie przyrządzić burito w domu, nie ma problemu – w tej grze zamieszczono również przepis. Smacznego!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 390 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gry Makaron Gry Obiad Gry Hamburgery Gry Lody Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Gra Ciasto Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Torty Gry Owoce Gry Kuchnia Gry Bar Gry Śniadanie Gry Zupy Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Gry Pizza Barbie Gry