Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Meksykańskie Śniadanie – poznajcie smaki świata przyrządzając meksykańskie śniadanie. Będzie to znana potrawa o nazwie burito. W śniadaniowej wersji dodacie do tego dania coś nietypowego, a mianowicie omlet! Jeśli chcecie przyrządzić burito w domu, nie ma problemu – w tej grze zamieszczono również przepis. Smacznego!

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1196 razy
Zobacz także:
Gry Gotowanie, , , ,

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Torty Gry Pieczenie Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Gry Owoce Gry Kuchnia Gry Pizza Gry Ciastka Gry Bar Gry Warzywa Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Barbie Gry Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Zarabianie Gra Deser