Meksykańskie Śniadanie | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Meksykańskie Śniadanie – poznajcie smaki świata przyrządzając meksykańskie śniadanie. Będzie to znana potrawa o nazwie burito. W śniadaniowej wersji dodacie do tego dania coś nietypowego, a mianowicie omlet! Jeśli chcecie przyrządzić burito w domu, nie ma problemu – w tej grze zamieszczono również przepis. Smacznego!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 2 047 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Obiad Gry Zupy Gry Dekorowanki Gry Owoce Gra Deser Gry Ciastka Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gry Torty Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry Bar Barbie Gry Gry Makaron Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Kanapki Słodkie Gry Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry Lody