Meksykańskie Burrito - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Meksykańskie Burrito (Fresh Mexican Burritos) – Coś na obiad? Coś nowego i dającego okazję do poznawania nowych smaków i kultur? Dziś czas na Meksykańską kuchnię. Meksykanie mają swoje popisowe dania i podbijają nim podniebienia na całym świecie. Dla was Burrito. Czy będzie ostre? Miejmy nadzieję, że tak bo to cały urok tej potrawy.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.7/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 057 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gry Ciastka Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gry Zupy Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gra Deser Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry Torty Słodkie Gry Barbie Gry Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Owoce Gry Przepisy Gry Bar