Meksykańskie Burrito - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Meksykańskie Burrito (Fresh Mexican Burritos) – Coś na obiad? Coś nowego i dającego okazję do poznawania nowych smaków i kultur? Dziś czas na Meksykańską kuchnię. Meksykanie mają swoje popisowe dania i podbijają nim podniebienia na całym świecie. Dla was Burrito. Czy będzie ostre? Miejmy nadzieję, że tak bo to cały urok tej potrawy.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 062 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Bar Gry Ciastka Słodkie Gry Barbie Gry Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gry Torty Gra Deser Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gry Obiad Gry Pieczenie Gry Makaron Gry Przepisy Gra Ciasto Gry Zarabianie Gry z Czekoladą