Meksykańskie Burrito - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Meksykańskie Burrito (Fresh Mexican Burritos) – Coś na obiad? Coś nowego i dającego okazję do poznawania nowych smaków i kultur? Dziś czas na Meksykańską kuchnię. Meksykanie mają swoje popisowe dania i podbijają nim podniebienia na całym świecie. Dla was Burrito. Czy będzie ostre? Miejmy nadzieję, że tak bo to cały urok tej potrawy.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.7/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 544 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Barbie Gry Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry Makaron Gry Lody Słodkie Gry Gry Owoce Gry Przepisy Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gry Zupy Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Ciastka Gra Ciasto Gry Kuchnia Gra Deser Gry Hamburgery Gry Bar