Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Mega Szybka Kuchnia – celem gry jest ukończenie jak największej ilości zadań. Swoją szybkością i zręcznością możesz udowodnić, że jesteś mistrzem kuchni. Do przejścia mamy aż pięć rund, a w każdej z nich zadania i wyzwania. Strzałka pomoże Wam wykonać dane zadanie. Sięgnij po nóż i przeciągnij go w stronę, którą wskazuje strzałka, aby pokroić marchewkę. Pasek postępu zadania musi zapełnić się cały, a wtedy przechodzisz do kolejnego zadania. Pamiętaj, że im szybciej wykonasz zadanie, tym lepiej. Powodzenia.

Sterowanie – przy pomocy myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.3/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 3 005 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Torty Gry Kuchnia Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Owoce Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Lody Gry Pizza Gry z Czekoladą Gry Obiad Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Ciastka Gry Kurczak Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gry Śniadanie Barbie Gry