Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Hamburger nie wywodzi się od słowa Ham (ang. szynka), ale od niemieckiego miasta Hamburg. Hamburgera czyli "befsztyk po hambursku" wymyślił w 1904 roku niemiecki garncarz Fletcher Davis, który pewnego razu swoim gościom w barze w Teksasie zaproponował kotlet na grzance z sałatą, musztardą i majonezem. Tak powstał znany dziś na całym świecie hamburger i jego różne odmiany jak cheeseburger, fishburger czy chickenburger.
Trwa ładowanie gry...

Mega Szybka Kuchnia – celem gry jest ukończenie jak największej ilości zadań. Swoją szybkością i zręcznością możesz udowodnić, że jesteś mistrzem kuchni. Do przejścia mamy aż pięć rund, a w każdej z nich zadania i wyzwania. Strzałka pomoże Wam wykonać dane zadanie. Sięgnij po nóż i przeciągnij go w stronę, którą wskazuje strzałka, aby pokroić marchewkę. Pasek postępu zadania musi zapełnić się cały, a wtedy przechodzisz do kolejnego zadania. Pamiętaj, że im szybciej wykonasz zadanie, tym lepiej. Powodzenia.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.3/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 3 100 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gry Torty Gry Makaron Gry Owoce Gra Ciasto Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gry Zupy Gry Pizza Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Lody Gry Przepisy Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gry Śniadanie