Mega Szybka Kuchnia - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Mega Szybka Kuchnia – celem gry jest ukończenie jak największej ilości zadań. Swoją szybkością i zręcznością możesz udowodnić, że jesteś mistrzem kuchni. Do przejścia mamy aż pięć rund, a w każdej z nich zadania i wyzwania. Strzałka pomoże Wam wykonać dane zadanie. Sięgnij po nóż i przeciągnij go w stronę, którą wskazuje strzałka, aby pokroić marchewkę. Pasek postępu zadania musi zapełnić się cały, a wtedy przechodzisz do kolejnego zadania. Pamiętaj, że im szybciej wykonasz zadanie, tym lepiej. Powodzenia.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 3 941 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Warzywa Gry Owoce Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gry Lody Gry Hamburgery Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Makaron Gry Zupy Gra Deser Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam