Mega Szybka Kuchnia | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Mega Szybka Kuchnia – celem gry jest ukończenie jak największej ilości zadań. Swoją szybkością i zręcznością możesz udowodnić, że jesteś mistrzem kuchni. Do przejścia mamy aż pięć rund, a w każdej z nich zadania i wyzwania. Strzałka pomoże Wam wykonać dane zadanie. Sięgnij po nóż i przeciągnij go w stronę, którą wskazuje strzałka, aby pokroić marchewkę. Pasek postępu zadania musi zapełnić się cały, a wtedy przechodzisz do kolejnego zadania. Pamiętaj, że im szybciej wykonasz zadanie, tym lepiej. Powodzenia.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 3 543 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Fast Food Gry Pieczenie Gry Kanapki Gry Kuchnia Gry Ciastka Gry z Czekoladą Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gry Warzywa Słodkie Gry Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Torty Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Kurczak Gry Dekorowanki Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry Lody Gra Ciasto Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe