Mega Szybka Kuchnia | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Mega Szybka Kuchnia – celem gry jest ukończenie jak największej ilości zadań. Swoją szybkością i zręcznością możesz udowodnić, że jesteś mistrzem kuchni. Do przejścia mamy aż pięć rund, a w każdej z nich zadania i wyzwania. Strzałka pomoże Wam wykonać dane zadanie. Sięgnij po nóż i przeciągnij go w stronę, którą wskazuje strzałka, aby pokroić marchewkę. Pasek postępu zadania musi zapełnić się cały, a wtedy przechodzisz do kolejnego zadania. Pamiętaj, że im szybciej wykonasz zadanie, tym lepiej. Powodzenia.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.3/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 3 280 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Makaron Gry Pieczenie Gry Ciastka Gry Bar Gry Śniadanie Gry Obiad Gry Kanapki Gra Deser Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry Pizza Gra Ciasto Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry Lody Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Fast Food