Mega Szybka Kuchnia - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Migdały (owoce, a dokładniej pestki owoców Migdałowca Pospolitego) mają wysoką zawartość wapnia, który odpowiada za kości i zęby. Pestki migdałowe (takie ze sklepu) są dość twarde, dlatego dobrze jest sobie je wcześniej namoczyć w wodzie wtedy łatwo obierają się ze brązowej skórki i smakują jak świeże prosto z drzewa. Z migdałów wyrabia się między innymi Marcepan.
Trwa ładowanie gry...

Mega Szybka Kuchnia – celem gry jest ukończenie jak największej ilości zadań. Swoją szybkością i zręcznością możesz udowodnić, że jesteś mistrzem kuchni. Do przejścia mamy aż pięć rund, a w każdej z nich zadania i wyzwania. Strzałka pomoże Wam wykonać dane zadanie. Sięgnij po nóż i przeciągnij go w stronę, którą wskazuje strzałka, aby pokroić marchewkę. Pasek postępu zadania musi zapełnić się cały, a wtedy przechodzisz do kolejnego zadania. Pamiętaj, że im szybciej wykonasz zadanie, tym lepiej. Powodzenia.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 4 127 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Makaron Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Zarabianie Barbie Gry Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Torty Gra Deser Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Lody Gry Obiad Gry Zupy