Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Mega Szybka Kuchnia – celem gry jest ukończenie jak największej ilości zadań. Swoją szybkością i zręcznością możesz udowodnić, że jesteś mistrzem kuchni. Do przejścia mamy aż pięć rund, a w każdej z nich zadania i wyzwania. Strzałka pomoże Wam wykonać dane zadanie. Sięgnij po nóż i przeciągnij go w stronę, którą wskazuje strzałka, aby pokroić marchewkę. Pasek postępu zadania musi zapełnić się cały, a wtedy przechodzisz do kolejnego zadania. Pamiętaj, że im szybciej wykonasz zadanie, tym lepiej. Powodzenia.

Sterowanie – przy pomocy myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.3/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 2942 razy
Zobacz także:
Gry Jedzenie, ,

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Hamburgery Gry Torty Gry Zarabianie Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gra Ciasto Gry Pizza Gry Kanapki Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Gry Lody Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gra Deser Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Obiad Gry Kuchnia Gry Ciastka Gry Bar