Mega Kebab - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Mega Kebab – zrób i udekoruj mega kebaba. Najpierw dodaj mąkę do ciasta, aby rozwałkować dobrze. Potem pozostaje już tylko dołożenie dodatków. Można wybrać je z listy ikonek pojawiających się u góry. Rodzaj mięska, coś zielonego i zdrowego, cebulka, pomidory z ogórkiem, zmiana talerza i zawijamy. Możecie przyrządzić podobne danie u siebie w domu używając zamiast ciasta tortilli. Smacznego.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 6 774 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Makaron Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gra Deser Barbie Gry Gry Lody Gry Owoce Gry Zupy Gry Kanapki Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Bar Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gry Ciastka Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gry Kurczak Gry Obiad Słodkie Gry