Mega Kanapka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Mega Kanapka – Stwórz swoją własną mega pyszną kanapkę z mnóstwem dodatków. W prawym, górnym rogu ekranu gry widzisz jak powinna wyglądać kanapka, którą masz przygotować, pod spodem jest również lista ile czego potrzebujesz i jeśli jest ikonka noża przy produkcie oznacza to, że trzeba daną rzecz pokroić. Klikaj i przeciągaj produkty na deskę lub wprost do łapek dwóch sympatycznych pomocników. Pamiętaj, że możesz zaglądać do szafki i lodówki. Powodzenia!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.1/10 (liczba ocen: 18)
Grano już: 5 346 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry Ciastka Barbie Gry Gra Ciasto Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry Zupy Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gry Obiad Gry Przepisy Gry Owoce Gry Bar Gra Deser Gry Warzywa Gry Kurczak Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gry Śniadanie Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gry Kanapki