Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

McHamburg – W McHamburgu będziesz mieć pełne ręce roboty. Co chwila przychodzi kelner z nowym zamówieniem, a Twoim zadaniem jest przygotowanie hamburgerów i cheesburgerów zgodnie z życzeniem klienta. Jak najszybciej dodawaj cebulę, oliwki, pomidory, sałatę i sosy, bo czas ucieka. Nie zapomnij też o napojach. Wydaje Wam się, że przed Wami łatwe zadanie? No to się przekonajcie!

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1860 razy
Zobacz także:
Gry Restauracja, , , ,

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gry Przepisy Gry Obiad Gry Bar Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Słodkie Gry Barbie Gry Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gry Makaron Gry Ciastka Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry Pizza Gry Fast Food Gry Hamburgery Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Owoce Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Zrób To Sam