Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

McHamburg – W McHamburgu będziesz mieć pełne ręce roboty. Co chwila przychodzi kelner z nowym zamówieniem, a Twoim zadaniem jest przygotowanie hamburgerów i cheesburgerów zgodnie z życzeniem klienta. Jak najszybciej dodawaj cebulę, oliwki, pomidory, sałatę i sosy, bo czas ucieka. Nie zapomnij też o napojach. Wydaje Wam się, że przed Wami łatwe zadanie? No to się przekonajcie!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 370 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Słodkie Gry Barbie Gry Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry Owoce Gry Fast Food Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Bar Gra Deser Gry Kuchnia Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Pizza Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Gry Zupy Gry Pieczenie Gry Torty Gra Ciasto