McHamburg | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

McHamburg – W McHamburgu będziesz mieć pełne ręce roboty. Co chwila przychodzi kelner z nowym zamówieniem, a Twoim zadaniem jest przygotowanie hamburgerów i cheesburgerów zgodnie z życzeniem klienta. Jak najszybciej dodawaj cebulę, oliwki, pomidory, sałatę i sosy, bo czas ucieka. Nie zapomnij też o napojach. Wydaje Wam się, że przed Wami łatwe zadanie? No to się przekonajcie!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 3 047 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Bar Gry Kanapki Gry Fast Food Gry Lody Gry Zarabianie Gry Ciastka Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Zręcznościowe Gotowanie z Sarą Gry Torty Barbie Gry Gry Makaron Gry Zupy Gry Obiad Gra Ciasto Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry Przepisy Gry Warzywa