Marchewkowy Przysmak - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Marchewkowy Przysmak – króliczek zaprasza do swojej dość prymitywnie wyglądającej kuchni, ale danie, które Wam zaserwuje będzie zasługiwało na najlepsze oceny. Przepis jest prawdziwy, więc można go wypróbować z mamą w domu. Przeciągajcie podświetlone produkty do wielkiego kociołka i gotujcie!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 3 541 razy

Inne gry w kategorii: Gry Zwierzęta i Gotowanie

Tagos:)

Gry Przepisy Gry Zupy Gry Fast Food Gra Ciasto Gry Śniadanie Gry Makaron Gry Torty Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gra Deser Gry Obiad Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Lody Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Barbie Gry Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę