Marchewkowy Przysmak - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Marchewkowy Przysmak – króliczek zaprasza do swojej dość prymitywnie wyglądającej kuchni, ale danie, które Wam zaserwuje będzie zasługiwało na najlepsze oceny. Przepis jest prawdziwy, więc można go wypróbować z mamą w domu. Przeciągajcie podświetlone produkty do wielkiego kociołka i gotujcie!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 3 280 razy

Inne gry w kategorii: Gry Zwierzęta i Gotowanie

Tagos:)

Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry Owoce Słodkie Gry Gry Fast Food Gry Obiad Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Zupy Gry Torty Gry Bar Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Pieczenie Gra Ciasto Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Barbie Gry Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia