Marchewkowy Przysmak | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Marchewkowy Przysmak – króliczek zaprasza do swojej dość prymitywnie wyglądającej kuchni, ale danie, które Wam zaserwuje będzie zasługiwało na najlepsze oceny. Przepis jest prawdziwy, więc można go wypróbować z mamą w domu. Przeciągajcie podświetlone produkty do wielkiego kociołka i gotujcie!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 546 razy

Inne gry w kategorii: Gry Zwierzęta i Gotowanie

Tagos:)

Barbie Gry Gry Pizza Gotowanie z Sarą Gry Zupy Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Kurczak Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Makaron Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Bar Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gra Deser Gry Hamburgery Gry Przepisy Gry Zrób To Sam