Marchewkowy Przysmak - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Marchewkowy Przysmak – króliczek zaprasza do swojej dość prymitywnie wyglądającej kuchni, ale danie, które Wam zaserwuje będzie zasługiwało na najlepsze oceny. Przepis jest prawdziwy, więc można go wypróbować z mamą w domu. Przeciągajcie podświetlone produkty do wielkiego kociołka i gotujcie!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 3 634 razy

Inne gry w kategorii: Gry Zwierzęta i Gotowanie

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry Zupy Gry Bar Gry Kanapki Gry Ciastka Gry Owoce Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Barbie Gry Gry Torty Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gry Lody Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Warzywa Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser