Marchewkowy Przysmak - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Marchewkowy Przysmak – króliczek zaprasza do swojej dość prymitywnie wyglądającej kuchni, ale danie, które Wam zaserwuje będzie zasługiwało na najlepsze oceny. Przepis jest prawdziwy, więc można go wypróbować z mamą w domu. Przeciągajcie podświetlone produkty do wielkiego kociołka i gotujcie!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 3 213 razy

Inne gry w kategorii: Gry Zwierzęta i Gotowanie

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Torty Gry Makaron Gry Lody Gry Obiad Gotowanie z Sarą Barbie Gry Gry Zarabianie Gry Kanapki Gry Kurczak Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gra Deser Gry Pieczenie Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gry Bar