Marchewkowy Przysmak | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Marchewkowy Przysmak – króliczek zaprasza do swojej dość prymitywnie wyglądającej kuchni, ale danie, które Wam zaserwuje będzie zasługiwało na najlepsze oceny. Przepis jest prawdziwy, więc można go wypróbować z mamą w domu. Przeciągajcie podświetlone produkty do wielkiego kociołka i gotujcie!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 469 razy

Inne gry w kategorii: Gry Zwierzęta i Gotowanie

Tagos:)

Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gry Obiad Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry Kurczak Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Bar Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Zupy Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Śniadanie Gry Lody Gra Ciasto Gry Pizza Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Makaron Gry Przepisy