Marchewkowe Ciasto - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Marchewkowe Ciasto – udekoruj pyszne, marchewkowe ciasto. Może to być fajna alternatywa dla babki czy mazurka na świątecznym, wielkanocnym stole. Bo przecież Wielkanoc kojarzy się z króliczkiem, który uwielbia marchewkę, a więc ciasto marchewkowe pasuje jak ulał! Przyjemnej zabawy!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 13)
Grano już: 6 131 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gra Deser Gry Zarabianie Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gry Obiad Słodkie Gry Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gry Torty Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Makaron Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gry Bar Gry Lody