Mama z Córką Robią Tort | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Mama z Córką Robią Tort (Black Forest Cake) – Czyżby zbliżała się jakaś uroczystość. Może tata ma urodziny, bo mama z córką postanowiły wyczarować przepyszny tort. Ty też możesz wziąć udział w szykowaniu słodkiej niespodzianki. Trzeba przygotować masę, upiec ciasto i po przełożeniu kremami odpowiednio udekorować.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 587 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Barbie Gry Gry Warzywa Gry Fast Food Gry Pizza Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gry Torty Gry Przepisy Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Kuchnia Gry Bar Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gra Ciasto Gry Obiad Gry Pieczenie Gry Owoce Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry Zupy