Małe Wiśniowe Babeczki | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Małe Wiśniowe Babeczki – jeśli macie ochotę na coś na słodko zrobione domowym sposobem, a znudziły Wam się tradycyjne ciasta zapraszamy do kuchni, gdzie robić będziecie pyszne wiśniowe babeczki. Sięgaj po rzeczy, które wskazuje żółta strzałka, pokieruje Cię ona przez cały etap powstawania muffinek. Powodzenia i smacznego!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 3 361 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Śniadanie Gry Makaron Gry Owoce Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Pizza Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gry Obiad Barbie Gry Gry Pieczenie Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gry Torty Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Gry Zupy Gra Deser Gra Ciasto Słodkie Gry Gry Lody Gry Kuchnia Gry Zarabianie