Małe Wiśniowe Babeczki | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Małe Wiśniowe Babeczki – jeśli macie ochotę na coś na słodko zrobione domowym sposobem, a znudziły Wam się tradycyjne ciasta zapraszamy do kuchni, gdzie robić będziecie pyszne wiśniowe babeczki. Sięgaj po rzeczy, które wskazuje żółta strzałka, pokieruje Cię ona przez cały etap powstawania muffinek. Powodzenia i smacznego!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 3 150 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Zupy Gry Dekorowanki Gry Obiad Gry Śniadanie Gry Lody Gry Warzywa Gry Owoce Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Bar Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gry Makaron Gry Torty Gry Kurczak Gry Pizza Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Zabawy dla Dziewczynek