Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Małe Wiśniowe Babeczki – jeśli macie ochotę na coś na słodko zrobione domowym sposobem, a znudziły Wam się tradycyjne ciasta zapraszamy do kuchni, gdzie robić będziecie pyszne wiśniowe babeczki. Sięgaj po rzeczy, które wskazuje żółta strzałka, pokieruje Cię ona przez cały etap powstawania muffinek. Powodzenia i smacznego!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 3 099 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Torty Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Fast Food Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry Makaron Słodkie Gry Gry Hamburgery Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Lody Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gry Owoce Gry Pizza Gra Ciasto Gra Deser Gry Obiad Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry Zupy Gry Bożonarodzeniowe