Małe Wiśniowe Babeczki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Małe Wiśniowe Babeczki – jeśli macie ochotę na coś na słodko zrobione domowym sposobem, a znudziły Wam się tradycyjne ciasta zapraszamy do kuchni, gdzie robić będziecie pyszne wiśniowe babeczki. Sięgaj po rzeczy, które wskazuje żółta strzałka, pokieruje Cię ona przez cały etap powstawania muffinek. Powodzenia i smacznego!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 4 418 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Makaron Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Gry Zupy Gry Torty Gry Warzywa Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry Owoce Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Ciastka Gry Pieczenie Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gry Kurczak Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto