Mała Lulu Gotuje z Mamą - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Mała Lulu Gotuje z Mamą (Baby Lulu Cooking With Mom) – Mała Lulu chciałaby tak wspaniale gotować, jak jej mama. Na razie jest za mała, aby samej coś zrobić, ale dzielnie pomaga swojej mamie w czasie zakupów i towarzyszy jej w kuchni. Dołączmy do nich.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 2 238 razy
Zobacz także:
Gry Gotowanie,

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Śniadanie Gry Ciastka Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gry Bar Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry Warzywa Gry Obiad Gry Kurczak Gry Torty Gry Zupy Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Fast Food Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Makaron Słodkie Gry Gry Kanapki