Mała Lulu Gotuje z Mamą - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Mała Lulu Gotuje z Mamą (Baby Lulu Cooking With Mom) – Mała Lulu chciałaby tak wspaniale gotować, jak jej mama. Na razie jest za mała, aby samej coś zrobić, ale dzielnie pomaga swojej mamie w czasie zakupów i towarzyszy jej w kuchni. Dołączmy do nich.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 1 998 razy
Zobacz także:
Gry Gotowanie,

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Zarabianie Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Warzywa Gry Kurczak Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Bar Gry Owoce Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gry Pieczenie Gry Fast Food Gry Lody Gry Hamburgery Gry Kanapki Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gra Ciasto Gry Przepisy Barbie Gry Gry Śniadanie