Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Mała Lulu Gotuje z Mamą (Baby Lulu Cooking With Mom) – Mała Lulu chciałaby tak wspaniale gotować, jak jej mama. Na razie jest za mała, aby samej coś zrobić, ale dzielnie pomaga swojej mamie w czasie zakupów i towarzyszy jej w kuchni. Dołączmy do nich.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 782 razy
Zobacz także:
Gry Gotowanie,

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Lody Gry Śniadanie Gry Pizza Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gry Kurczak Gry Bar Gry Obiad Gry Torty Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Zarabianie Gra Deser Gry Owoce Gry Ciastka Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Przepisy