Mała Lulu Gotuje z Mamą - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Mała Lulu Gotuje z Mamą (Baby Lulu Cooking With Mom) – Mała Lulu chciałaby tak wspaniale gotować, jak jej mama. Na razie jest za mała, aby samej coś zrobić, ale dzielnie pomaga swojej mamie w czasie zakupów i towarzyszy jej w kuchni. Dołączmy do nich.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 2 135 razy
Zobacz także:
Gry Gotowanie,

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gry Zupy Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Zarabianie Barbie Gry Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gry Kurczak Gry Hamburgery Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Torty Gry Warzywa Gry Bar Gry Zręcznościowe Gra Deser