Mała Lulu Gotuje z Mamą - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Mała Lulu Gotuje z Mamą (Baby Lulu Cooking With Mom) – Mała Lulu chciałaby tak wspaniale gotować, jak jej mama. Na razie jest za mała, aby samej coś zrobić, ale dzielnie pomaga swojej mamie w czasie zakupów i towarzyszy jej w kuchni. Dołączmy do nich.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 1 791 razy
Zobacz także:
Gry Gotowanie,

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Przepisy Słodkie Gry Gry Kuchnia Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Ciastka Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Lody Gry Śniadanie Gry Bar Gry z Czekoladą Gry Warzywa Gry Kanapki Barbie Gry Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Gry Zupy