Mała Ciastkarnia - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Mała Ciastkarnia – zabawa dla dziewczynek w której dekorujemy i stroimy ciasto. Do wyboru masz aż 4 różne podstawy ciasta – torty z jedną, dwiema, trzema lub czterema warstwami. Po wyborze wielkości w kolejnym kroku dekorujemy nasze ciasto jak tylko chcemy dokładając kremy, polewy, ozdoby, a nawet napisy na specjalne okazje. Spraw aby Twój tort wyglądał (i pewnie także smakował) cudownie.

Sterujemy – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.4/10 (liczba ocen: 30)
Grano już: 14 218 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Owoce Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gry Zupy Gry Kanapki Gra Deser Gry Hamburgery Gry Kuchnia Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Ciastka Gry Obiad Gry Fast Food Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe