Mała Ciastkarnia - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Mała Ciastkarnia – zabawa dla dziewczynek w której dekorujemy i stroimy ciasto. Do wyboru masz aż 4 różne podstawy ciasta – torty z jedną, dwiema, trzema lub czterema warstwami. Po wyborze wielkości w kolejnym kroku dekorujemy nasze ciasto jak tylko chcemy dokładając kremy, polewy, ozdoby, a nawet napisy na specjalne okazje. Spraw aby Twój tort wyglądał (i pewnie także smakował) cudownie.

Sterujemy – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.4/10 (liczba ocen: 30)
Grano już: 14 500 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Lody Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gra Deser Gry Hamburgery Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gry Owoce Barbie Gry Gry Obiad Gry Zupy Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Gra Ciasto Gry Torty Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gry Makaron Gry Ciastka Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry Bar Słodkie Gry