Makaronowe Danie Anny | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Makaronowe Danie Anny (Anna Cooking Pasta) – Anna pochodzi  z krainy położonej na północy. Daleko jej tradycjom kulinarnym do kuchni włoskiej ale w dobie internetu i łatwości migracji nie ma problemu z przemieszczaniem się przepisów, dań i smaków. Pasty i makarony urzekły Annę i dziś na obiad będzie danie oparte właśnie na makaronie. Jakie dokładnie to pomysł? Wejdź i zagraj z Anną a wszelkie kulinarne  pytania otrzymają odpowiedź.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 526 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Ciastka Gry Fast Food Gra Ciasto Gry Makaron Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Zarabianie Gry Bar Gry z Czekoladą Gry Lody Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Zupy Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gry Przepisy Gra Deser Gry Owoce Gry Obiad Gry Kurczak Gry Warzywa