Makaronowe Danie Anny | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Makaronowe Danie Anny (Anna Cooking Pasta) – Anna pochodzi  z krainy położonej na północy. Daleko jej tradycjom kulinarnym do kuchni włoskiej ale w dobie internetu i łatwości migracji nie ma problemu z przemieszczaniem się przepisów, dań i smaków. Pasty i makarony urzekły Annę i dziś na obiad będzie danie oparte właśnie na makaronie. Jakie dokładnie to pomysł? Wejdź i zagraj z Anną a wszelkie kulinarne  pytania otrzymają odpowiedź.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 445 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Zupy Gry Owoce Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Torty Gry Makaron Gra Ciasto Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Pieczenie Gry Obiad Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Kurczak Barbie Gry Gry Kanapki Gry z Czekoladą