Makaroniki Hello Kitty - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Makaroniki Hello Kitty – każdy z Was wyobraża sobie pewnie, że Hello Kitty będzie robić w tej grze małe makarony, jednak nazwa makaroniki odnosi się do ciasteczek! Są to pyszne ciasteczka, które robimy na bazie białek. Zagraj i poznaj przepis na te cuda! Strzałka będzie pomagała Ci podczas gry. Klikaj na miseczki i przenoś je do dużej misy. powodzenia!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.5/10 (liczba ocen: 24)
Grano już: 6 994 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Torty Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gry Pieczenie Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Obiad Gry Bar Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gra Deser Gry Owoce Gry Kurczak Gry Makaron Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Lody Gry Fast Food Gry Ciastka Gry Zupy