Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Magiczne Święta – czas chwilę odpocząć od świątecznych przygotowań w kuchni. Co powiecie na zabawę w szukanie szczegółów? Odszukajcie na obrazkach przedmioty kojarzące się z Bożym Narodzeniem, których kształty widnieją na dole gry.

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 981 razy
Zobacz także:
Gry Jedzenie, ,

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gry Lody Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Gry Owoce Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry Kurczak Gry Ciastka Gry Pizza Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Makaron Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gry Bar Gry Torty Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Dekorowanki