Magiczne Święta | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Magiczne Święta – czas chwilę odpocząć od świątecznych przygotowań w kuchni. Co powiecie na zabawę w szukanie szczegółów? Odszukajcie na obrazkach przedmioty kojarzące się z Bożym Narodzeniem, których kształty widnieją na dole gry.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 744 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gra Deser Gry Zręcznościowe Gry Torty Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Lody Gry Ciastka Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Bar Barbie Gry Gry Pizza Gry Makaron Gry Obiad Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Gry Warzywa Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gry Fast Food Gry Zarabianie