Magiczne Święta - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Magiczne Święta – czas chwilę odpocząć od świątecznych przygotowań w kuchni. Co powiecie na zabawę w szukanie szczegółów? Odszukajcie na obrazkach przedmioty kojarzące się z Bożym Narodzeniem, których kształty widnieją na dole gry.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 3 301 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gry Ciastka Słodkie Gry Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gry Obiad Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Owoce Gra Deser Gry Makaron Barbie Gry Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Lody