Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Magiczne Święta – czas chwilę odpocząć od świątecznych przygotowań w kuchni. Co powiecie na zabawę w szukanie szczegółów? Odszukajcie na obrazkach przedmioty kojarzące się z Bożym Narodzeniem, których kształty widnieją na dole gry.

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 181 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gry Lody Gra Deser Gry Ciastka Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gry Śniadanie Gry Hamburgery Gry Pizza Gry Makaron Gry Warzywa Słodkie Gry Barbie Gry Gry Torty Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Gry Bar Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gry Owoce Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe