Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Magiczne Ciasto – ten sympatyczny kucharz pokaże Ci przepis na ciasto z nutką kawowego smaku. Będzie dosłownie rozpływać się w ustach. Nazwane jest ciastem magicznym, ponieważ po jego spróbowaniu przeniesiesz się w magiczną krainę smaku i aromatu. Ale doświadczysz tego tylko wtedy gdy go spróbujesz.

Sterowanie – przy pomocy myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 3161 razy
Zobacz także:
Gry Pieczenie Ciast, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gra Deser Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gry Bar Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gry Pizza Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gry Kurczak Gry Obiad Gry Lody Gry Ciastka Słodkie Gry Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Makaron Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Torty Gry Przepisy Gra Ciasto Gry Fast Food Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek