Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Magiczne Ciasto – ten sympatyczny kucharz pokaże Ci przepis na ciasto z nutką kawowego smaku. Będzie dosłownie rozpływać się w ustach. Nazwane jest ciastem magicznym, ponieważ po jego spróbowaniu przeniesiesz się w magiczną krainę smaku i aromatu. Ale doświadczysz tego tylko wtedy gdy go spróbujesz.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 3 423 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Zupy Gra Ciasto Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Przepisy Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gry Kuchnia Gra Deser Gry Pizza Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry Kanapki Gry Makaron Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry Lody Słodkie Gry Gry Obiad Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Owoce