Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Magiczne Ciasto – ten sympatyczny kucharz pokaże Ci przepis na ciasto z nutką kawowego smaku. Będzie dosłownie rozpływać się w ustach. Nazwane jest ciastem magicznym, ponieważ po jego spróbowaniu przeniesiesz się w magiczną krainę smaku i aromatu. Ale doświadczysz tego tylko wtedy gdy go spróbujesz.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.3/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 4 051 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Owoce Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gra Deser Gry Pizza Gry Śniadanie Gry Lody Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Obiad Gry Ciastka Gry Przepisy Gry Kurczak Gry Kanapki Barbie Gry