Magiczna Kuchnia - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Magiczna Kuchnia – zapraszamy do magicznej kuchni. Co dzisiaj przygotujemy? Chyba jakieś pyszne ciasto. Na początku gry możesz klikać na produkty, aby poznać ich nazwy lub od razu kliknij „next”, Klikając na mąkę nasypujemy ja na wagę, jeśli rozsypiesz mąkę kliknij na dłoń, aby wytrzeć. Jeśli nasypiesz zbyt dużo na wagę, kliknij na nią, aby odjąć troszkę mąki. Ubijanie ciasta? Robimy to wciskając klawisz spacji. Podążaj zgodnie ze wskazówkami pojawiającymi się na ekranie i zobacz jakie ciasto z tego wyjdzie!

Sterowanie – przy pomocy myszki oraz klawiatury.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.5/10 (liczba ocen: 21)
Grano już: 6 733 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gra Ciasto Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gry Przepisy Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Warzywa Gry Torty Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Barbie Gry Słodkie Gry Gry Zupy Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gra Deser Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gry Kurczak Gry Bar Gry Lody Gry Owoce