Magiczna Kuchnia - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Magiczna Kuchnia – zapraszamy do magicznej kuchni. Co dzisiaj przygotujemy? Chyba jakieś pyszne ciasto. Na początku gry możesz klikać na produkty, aby poznać ich nazwy lub od razu kliknij „next”, Klikając na mąkę nasypujemy ja na wagę, jeśli rozsypiesz mąkę kliknij na dłoń, aby wytrzeć. Jeśli nasypiesz zbyt dużo na wagę, kliknij na nią, aby odjąć troszkę mąki. Ubijanie ciasta? Robimy to wciskając klawisz spacji. Podążaj zgodnie ze wskazówkami pojawiającymi się na ekranie i zobacz jakie ciasto z tego wyjdzie!

Sterowanie – przy pomocy myszki oraz klawiatury.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.5/10 (liczba ocen: 21)
Grano już: 6 270 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Makaron Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gry Owoce Gry Dekorowanki Gry Ciastka Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Torty Gry Zupy Gry Warzywa Gry Fast Food Gry Lody Słodkie Gry Gra Deser Gry Kurczak Gry Śniadanie Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek