Magiczna Kuchnia - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Magiczna Kuchnia – zapraszamy do magicznej kuchni. Co dzisiaj przygotujemy? Chyba jakieś pyszne ciasto. Na początku gry możesz klikać na produkty, aby poznać ich nazwy lub od razu kliknij „next”, Klikając na mąkę nasypujemy ja na wagę, jeśli rozsypiesz mąkę kliknij na dłoń, aby wytrzeć. Jeśli nasypiesz zbyt dużo na wagę, kliknij na nią, aby odjąć troszkę mąki. Ubijanie ciasta? Robimy to wciskając klawisz spacji. Podążaj zgodnie ze wskazówkami pojawiającymi się na ekranie i zobacz jakie ciasto z tego wyjdzie!

Sterowanie – przy pomocy myszki oraz klawiatury.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.5/10 (liczba ocen: 21)
Grano już: 6 618 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gry Zupy Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Bar Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry Ciastka Gry Fast Food Gry Kanapki Gry Przepisy Gry Lody Gra Deser Gry Hamburgery Barbie Gry Gra Ciasto Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce