Magiczna Kuchnia - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli znudziły Ci się zwykłe naleśniki bardzo prosto możesz zrobić sobie naleśnikowy deser. W tym celu potrzebne banany i krem czekoladowy np. Nutella. Usmażonego naleśniczka smarujemy masą czekoladową, a następnie kładziemy plastry pokrojonego banana. Tak "wyposażonego" zwijamy w rulon i pyszny naleśnikowy deserek gotowy.
Trwa ładowanie gry...

Magiczna Kuchnia – zapraszamy do magicznej kuchni. Co dzisiaj przygotujemy? Chyba jakieś pyszne ciasto. Na początku gry możesz klikać na produkty, aby poznać ich nazwy lub od razu kliknij „next”, Klikając na mąkę nasypujemy ja na wagę, jeśli rozsypiesz mąkę kliknij na dłoń, aby wytrzeć. Jeśli nasypiesz zbyt dużo na wagę, kliknij na nią, aby odjąć troszkę mąki. Ubijanie ciasta? Robimy to wciskając klawisz spacji. Podążaj zgodnie ze wskazówkami pojawiającymi się na ekranie i zobacz jakie ciasto z tego wyjdzie!

Sterowanie – przy pomocy myszki oraz klawiatury.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.5/10 (liczba ocen: 21)
Grano już: 6 861 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Barbie Gry Słodkie Gry Gry Ciastka Gry Zupy Gry Kurczak Gry Makaron Gry Bar Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Owoce Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Torty Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Obiad