Mac and Cheese | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Mac and Cheese – przygotuj razem z Barbie ulubione danie Kena. Na początku gry musisz odnaleźć produkty znajdujące się na dole ekranu gry w ramce. Klikaj na nie oraz na szafki jeśli chcesz je otworzyć. Po owocnych poszukiwaniach czas na gotowanie. Baw się dobrze i zobacz jak fajny przepis wymyśliła Barbie.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.8/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 4 723 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Gra Deser Gry Śniadanie Gry Pizza Gry Fast Food Słodkie Gry Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gry Zarabianie Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry Pieczenie Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gry Warzywa Gry Kanapki