Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Mac and Cheese – przygotuj razem z Barbie ulubione danie Kena. Na początku gry musisz odnaleźć produkty znajdujące się na dole ekranu gry w ramce. Klikaj na nie oraz na szafki jeśli chcesz je otworzyć. Po owocnych poszukiwaniach czas na gotowanie. Baw się dobrze i zobacz jak fajny przepis wymyśliła Barbie.

Sterowanie – klikamy myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.7/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 3956 razy
Zobacz także:
Gry Gotowanie, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Obiad Gry Lody Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry Bar Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Ciastka Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Pizza Gra Deser Barbie Gry Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry Fast Food Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Makaron