Mac and Cheese | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Mac and Cheese – przygotuj razem z Barbie ulubione danie Kena. Na początku gry musisz odnaleźć produkty znajdujące się na dole ekranu gry w ramce. Klikaj na nie oraz na szafki jeśli chcesz je otworzyć. Po owocnych poszukiwaniach czas na gotowanie. Baw się dobrze i zobacz jak fajny przepis wymyśliła Barbie.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.8/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 4 597 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Przepisy Gry Owoce Gry Fast Food Gry Obiad Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Lody Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Pizza Gry Kurczak Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Makaron Gry Hamburgery Gry Torty