Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Mac and Cheese – przygotuj razem z Barbie ulubione danie Kena. Na początku gry musisz odnaleźć produkty znajdujące się na dole ekranu gry w ramce. Klikaj na nie oraz na szafki jeśli chcesz je otworzyć. Po owocnych poszukiwaniach czas na gotowanie. Baw się dobrze i zobacz jak fajny przepis wymyśliła Barbie.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.8/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 4 344 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Makaron Gry Pizza Gry Fast Food Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Torty Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Zupy Słodkie Gry Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Lody Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Bar Gry Obiad Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gry Owoce