Mac and Cheese - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Mac and Cheese – przygotuj razem z Barbie ulubione danie Kena. Na początku gry musisz odnaleźć produkty znajdujące się na dole ekranu gry w ramce. Klikaj na nie oraz na szafki jeśli chcesz je otworzyć. Po owocnych poszukiwaniach czas na gotowanie. Baw się dobrze i zobacz jak fajny przepis wymyśliła Barbie.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.9/10 (liczba ocen: 11)
Grano już: 6 042 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Owoce Gry Torty Gry Makaron Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry Bar Barbie Gry Gry Ciastka Gry Zupy Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Lody Gra Deser Gry Pieczenie Gry Fast Food Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia