Mac and Cheese - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Mac and Cheese – przygotuj razem z Barbie ulubione danie Kena. Na początku gry musisz odnaleźć produkty znajdujące się na dole ekranu gry w ramce. Klikaj na nie oraz na szafki jeśli chcesz je otworzyć. Po owocnych poszukiwaniach czas na gotowanie. Baw się dobrze i zobacz jak fajny przepis wymyśliła Barbie.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.9/10 (liczba ocen: 11)
Grano już: 6 238 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Zupy Gry Kanapki Gry Pieczenie Gry Lody Gra Deser Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry Przepisy Gry Fast Food Gry Ciastka Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Bar Gry Kurczak Gry Owoce Gry Makaron Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Barbie Gry Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gry Obiad