Loteria Kanapkowa - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Loteria Kanapkowa – zabaw się w kanapkową loterię. U góry ekranu widzisz trzy produkty potrzebne do zrobienia kanapki. Twoje zadanie to kliknąć dokładnie w ten produkt, który jest podświetlony. Uważaj, bo spadają one bardzo szybko, musisz wykazać się sporym refleksem. Powodzenia!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.8/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 6 685 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gry Zupy Gry Lody Gry Przepisy Słodkie Gry Gra Deser Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gry Owoce Gra Ciasto Gry Pieczenie Gry Bar Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Kurczak Gry Kanapki Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Ciastka Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gry z Czekoladą