Łososiowe Zawijańce - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Łososiowe Zawijańce – łosoś to pyszna ryba, można ją zrobić na wiele sposobów. Jednym z nich jest łososiowy zawijaniec. Postępuj zgodnie ze wskazówkami, a poznasz przepis na ten przysmak. Na początek odnajdź wszystkie produkty, które widzisz z prawej strony, mogą być schowane w szafkach lub w lodówce. Jeśli wykonasz zadanie, przejdziesz do następnego kroku. Powodzenia.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.3/10 (liczba ocen: 12)
Grano już: 7 263 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Zupy Gry Kanapki Gry Przepisy Gry Makaron Gry Kuchnia Gra Deser Gry Obiad Gry Hamburgery Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gry Lody Gry Fast Food Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Bar Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry Ciastka Gra Ciasto Gry Owoce Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam