Łososiowe Zawijańce - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Łososiowe Zawijańce – łosoś to pyszna ryba, można ją zrobić na wiele sposobów. Jednym z nich jest łososiowy zawijaniec. Postępuj zgodnie ze wskazówkami, a poznasz przepis na ten przysmak. Na początek odnajdź wszystkie produkty, które widzisz z prawej strony, mogą być schowane w szafkach lub w lodówce. Jeśli wykonasz zadanie, przejdziesz do następnego kroku. Powodzenia.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.3/10 (liczba ocen: 12)
Grano już: 7 212 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Zupy Gry Makaron Barbie Gry Gry Torty Gry Kanapki Gry Pieczenie Gry Warzywa Gry Bar Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gry Obiad Gry Lody Gry Śniadanie Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gry Owoce