Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Lodziarnia Doli – Tym razem przyjaciele Doli prowadzą własną lodziarnię. Postaraj się obsłużyć wszystkich klientów podając wybraną gałkę lodów w odpowiednim wafelku. Dzieciaki przebyły długą drogę, by zjeść swój ulubiony deser, więc ich nie zawiedź.

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 440 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Barbie Gry Gry Fast Food Gry Torty Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Lody Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Bar Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gry Makaron Gra Deser Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gra Ciasto Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Warzywa Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry Kurczak Gry Pizza Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Gry Obiad