Lodziarnia Doli - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Lodziarnia Doli – Tym razem przyjaciele Doli prowadzą własną lodziarnię. Postaraj się obsłużyć wszystkich klientów podając wybraną gałkę lodów w odpowiednim wafelku. Dzieciaki przebyły długą drogę, by zjeść swój ulubiony deser, więc ich nie zawiedź.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 594 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gra Deser Gra Ciasto Gry Zarabianie Gry Kanapki Gry Przepisy Gry Lody Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gry Śniadanie Gry Makaron Słodkie Gry Barbie Gry Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Owoce Gry Bar Gry Fast Food Gry Zupy Gry Warzywa