Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Lodziarnia Doli – Tym razem przyjaciele Doli prowadzą własną lodziarnię. Postaraj się obsłużyć wszystkich klientów podając wybraną gałkę lodów w odpowiednim wafelku. Dzieciaki przebyły długą drogę, by zjeść swój ulubiony deser, więc ich nie zawiedź.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 529 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Owoce Gry Bar Gry Makaron Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gry Pizza Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gry Hamburgery Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Zupy Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę