Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Lodziarnia Doli – Tym razem przyjaciele Doli prowadzą własną lodziarnię. Postaraj się obsłużyć wszystkich klientów podając wybraną gałkę lodów w odpowiednim wafelku. Dzieciaki przebyły długą drogę, by zjeść swój ulubiony deser, więc ich nie zawiedź.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 851 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Pizza Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Owoce Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry Fast Food Gry Kurczak Gry Makaron Gry Lody Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie Barbie Gry Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie