Lodziarnia Doli | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Lodziarnia Doli – Tym razem przyjaciele Doli prowadzą własną lodziarnię. Postaraj się obsłużyć wszystkich klientów podając wybraną gałkę lodów w odpowiednim wafelku. Dzieciaki przebyły długą drogę, by zjeść swój ulubiony deser, więc ich nie zawiedź.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 678 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gra Deser Gry Zarabianie Gry Bar Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gry Pizza Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gry Makaron Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gry Przepisy Gry Zupy Gry Kanapki Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Lody Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę