Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Lody – lodów nigdy za wiele, a więc wybierz swój ulubiony smak i wszystkie inne składniki, bez których Twoje lody nie są lodami. Klikaj na ikonki i zmieniaj wszystko co się da, a stworzysz swoją własną porcję lodów i to większą niż myślisz. Właśnie takie porcje powinny być podawane w każdej restauracji.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.8/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 6 089 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Lody Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Barbie Gry Gry Obiad Gry Warzywa Gry Pizza Gry Kurczak Gra Ciasto Słodkie Gry Gra Deser Gry Kanapki Gry Zupy Gotowanie z Sarą Gry Torty Gry Owoce Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry Hamburgery Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam