Lody Waniliowo-Wiśniowe - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Lody Waniliowo-Wiśniowe (Cherry-Vanilla Ice Cream) – Jak już mamy lato to lody są obowiązkową przyjemnością. Może nie codziennie ale od czasu do czasu… A już takie własnej produkcji? Spróbujmy wiśni i wanilii. Czy te smaki się uzupełnią i staną się częstym gościem lodowych pucharków? Na pewno tak.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 835 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry Obiad Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Barbie Gry Gry Warzywa Gra Deser Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry Lody Gry Zupy Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Śniadanie Gry Bar Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry Ciastka Gry Torty Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą