Lody Waniliowo-Wiśniowe - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Lody Waniliowo-Wiśniowe (Cherry-Vanilla Ice Cream) – Jak już mamy lato to lody są obowiązkową przyjemnością. Może nie codziennie ale od czasu do czasu… A już takie własnej produkcji? Spróbujmy wiśni i wanilii. Czy te smaki się uzupełnią i staną się częstym gościem lodowych pucharków? Na pewno tak.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 746 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Gry Owoce Barbie Gry Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Zupy Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Torty Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Ciastka Gry Lody Gry Śniadanie Gry Makaron Gotowanie z Sarą