Lody Waniliowo-Wiśniowe | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Migdały (owoce, a dokładniej pestki owoców Migdałowca Pospolitego) mają wysoką zawartość wapnia, który odpowiada za kości i zęby. Pestki migdałowe (takie ze sklepu) są dość twarde, dlatego dobrze jest sobie je wcześniej namoczyć w wodzie wtedy łatwo obierają się ze brązowej skórki i smakują jak świeże prosto z drzewa. Z migdałów wyrabia się między innymi Marcepan.
Trwa ładowanie gry...

Lody Waniliowo-Wiśniowe (Cherry-Vanilla Ice Cream) – Jak już mamy lato to lody są obowiązkową przyjemnością. Może nie codziennie ale od czasu do czasu… A już takie własnej produkcji? Spróbujmy wiśni i wanilii. Czy te smaki się uzupełnią i staną się częstym gościem lodowych pucharków? Na pewno tak.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 204 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Fast Food Gry Kanapki Gry Lody Gry Kuchnia Gra Deser Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gry Zarabianie Gry Kurczak Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Gry Pizza Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Makaron Gry Bar Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gry Obiad Gry Warzywa Gry Owoce Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie