Lody Waniliowo-Wiśniowe - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Lody Waniliowo-Wiśniowe (Cherry-Vanilla Ice Cream) – Jak już mamy lato to lody są obowiązkową przyjemnością. Może nie codziennie ale od czasu do czasu… A już takie własnej produkcji? Spróbujmy wiśni i wanilii. Czy te smaki się uzupełnią i staną się częstym gościem lodowych pucharków? Na pewno tak.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 518 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Torty Gry Przepisy Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Owoce Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Kurczak Gry Zupy Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Ciastka Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Śniadanie Barbie Gry Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry Fast Food Gry Bar