Lody Waniliowo-Wiśniowe - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Lody Waniliowo-Wiśniowe (Cherry-Vanilla Ice Cream) – Jak już mamy lato to lody są obowiązkową przyjemnością. Może nie codziennie ale od czasu do czasu… A już takie własnej produkcji? Spróbujmy wiśni i wanilii. Czy te smaki się uzupełnią i staną się częstym gościem lodowych pucharków? Na pewno tak.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 802 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gry Przepisy Gry Owoce Gry Śniadanie Gra Deser Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gry Obiad Gry Zupy Słodkie Gry Gry Fast Food Gry Torty Gry Bar