Lody Waniliowo-Wiśniowe - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Róża Cukrowa to ogólna nazwa Róży Stulistnej (Rosa Centifolia) i Róży Pomarszczonej (Rosa Rugosa), których to płatki idealnie nadają się na konfiturę (dżem różany) wykorzystywaną np. do pączków, ciast i deserów. Zarówno płatki jak i owoce róży cukrowej są cennym i bogatym źródłem witaminy C.
Trwa ładowanie gry...

Lody Waniliowo-Wiśniowe (Cherry-Vanilla Ice Cream) – Jak już mamy lato to lody są obowiązkową przyjemnością. Może nie codziennie ale od czasu do czasu… A już takie własnej produkcji? Spróbujmy wiśni i wanilii. Czy te smaki się uzupełnią i staną się częstym gościem lodowych pucharków? Na pewno tak.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 077 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Ciastka Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Przepisy Gry Kuchnia Gry Obiad Gry Owoce Gry Makaron Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry Kanapki Gry Torty Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Lody Gra Ciasto Gra Deser Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food