Lody w Wafelkach - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Lody w Wafelkach (Cone Cupcakes Maker) – Nie ma to, jak powrót do lata i smak lodów owocowych. Ale nie martwcie się. Lato niedługo nadejdzie a lody możemy zrobić sobie sami. Co wy na taką opcję w oczekiwaniu na upalne wakacyjne dni? To jest bardzo dobry pomysł a Wy na pewno będziecie się świetnie bawić w trakcie przygotowywania zimnych smakołyków. Wszystko ma swoją porę i tutaj też krok, po kroku będziemy przechodzić różne etapy przygotowywania.

Sterowanie  – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 262 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Owoce Gry Obiad Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Barbie Gry Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Fast Food Gra Ciasto Gry Pieczenie Gry Warzywa Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gry Zupy Gry Lody Gry Zarabianie Gry Makaron Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Ciastka