Lody w Wafelkach - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Lody w Wafelkach (Cone Cupcakes Maker) – Nie ma to, jak powrót do lata i smak lodów owocowych. Ale nie martwcie się. Lato niedługo nadejdzie a lody możemy zrobić sobie sami. Co wy na taką opcję w oczekiwaniu na upalne wakacyjne dni? To jest bardzo dobry pomysł a Wy na pewno będziecie się świetnie bawić w trakcie przygotowywania zimnych smakołyków. Wszystko ma swoją porę i tutaj też krok, po kroku będziemy przechodzić różne etapy przygotowywania.

Sterowanie  – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 443 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gra Ciasto Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry Ciastka Gry Makaron Gry Obiad Gry Torty Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Bar Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gry Zupy Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gry Warzywa Gry Lody