Lody w Wafelkach - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Lody w Wafelkach (Cone Cupcakes Maker) – Nie ma to, jak powrót do lata i smak lodów owocowych. Ale nie martwcie się. Lato niedługo nadejdzie a lody możemy zrobić sobie sami. Co wy na taką opcję w oczekiwaniu na upalne wakacyjne dni? To jest bardzo dobry pomysł a Wy na pewno będziecie się świetnie bawić w trakcie przygotowywania zimnych smakołyków. Wszystko ma swoją porę i tutaj też krok, po kroku będziemy przechodzić różne etapy przygotowywania.

Sterowanie  – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 635 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Fast Food Gry Lody Gra Ciasto Gry Zupy Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gry Przepisy Gry Bar Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Owoce Gry Torty Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gry Makaron