Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Lody w Wafelkach (Cone Cupcakes Maker) – Nie ma to, jak powrót do lata i smak lodów owocowych. Ale nie martwcie się. Lato niedługo nadejdzie a lody możemy zrobić sobie sami. Co wy na taką opcję w oczekiwaniu na upalne wakacyjne dni? To jest bardzo dobry pomysł a Wy na pewno będziecie się świetnie bawić w trakcie przygotowywania zimnych smakołyków. Wszystko ma swoją porę i tutaj też krok, po kroku będziemy przechodzić różne etapy przygotowywania.

Sterowanie  – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 218 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Owoce Gry Dekorowanki Gry Makaron Gry Kurczak Gry Kuchnia Gry Ciastka Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry Fast Food Słodkie Gry Gry Kanapki Gra Deser Gry Warzywa Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Pizza Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gra Ciasto Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gry Lody Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Barbie Gry