Lody w Leśnych Smakach - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Lody w Leśnych Smakach (Forest Fruit Ice Cream) – W lesie jeszcze nie ma jagód ani poziomek. Nie jest to jeszcze czas na maliny i inne owoce leśne. Ale możemy zacząć przygotowania do sezonu na nie w tej smakowitej grze.  Na pewno świetnie się będą komponować z lodami. Wszak lato to idealna na nie pora. Dorzuć do nich owoce i deser gotowy.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 593 razy
Zobacz także:
Gry Desery,

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gry Obiad Gry Bar Gry Torty Gry Fast Food Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Zupy Barbie Gry Gry Ciastka Gry z Czekoladą Gry Makaron Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe