Lody w Leśnych Smakach - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Lody w Leśnych Smakach (Forest Fruit Ice Cream) – W lesie jeszcze nie ma jagód ani poziomek. Nie jest to jeszcze czas na maliny i inne owoce leśne. Ale możemy zacząć przygotowania do sezonu na nie w tej smakowitej grze.  Na pewno świetnie się będą komponować z lodami. Wszak lato to idealna na nie pora. Dorzuć do nich owoce i deser gotowy.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 852 razy
Zobacz także:
Gry Desery,

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Lody Gry Ciastka Gry Kanapki Gry Bar Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry Fast Food Słodkie Gry Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gry Owoce Gry Zupy Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gra Deser Gry Przepisy Gry Makaron Barbie Gry