Lody w Leśnych Smakach - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Lody w Leśnych Smakach (Forest Fruit Ice Cream) – W lesie jeszcze nie ma jagód ani poziomek. Nie jest to jeszcze czas na maliny i inne owoce leśne. Ale możemy zacząć przygotowania do sezonu na nie w tej smakowitej grze.  Na pewno świetnie się będą komponować z lodami. Wszak lato to idealna na nie pora. Dorzuć do nich owoce i deser gotowy.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 205 razy
Zobacz także:
Gry Desery,

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Barbie Gry Gry Ciastka Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gry Zupy Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gry Bar Słodkie Gry Gry Lody Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Hamburgery Gry Kurczak Gra Deser Gry Makaron Gry Śniadanie Gry Owoce