Lody w Leśnych Smakach - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Lody w Leśnych Smakach (Forest Fruit Ice Cream) – W lesie jeszcze nie ma jagód ani poziomek. Nie jest to jeszcze czas na maliny i inne owoce leśne. Ale możemy zacząć przygotowania do sezonu na nie w tej smakowitej grze.  Na pewno świetnie się będą komponować z lodami. Wszak lato to idealna na nie pora. Dorzuć do nich owoce i deser gotowy.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 631 razy
Zobacz także:
Gry Desery,

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gry Kurczak Gry Śniadanie Gry Ciastka Barbie Gry Gry Torty Gry Zupy Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Bar Gry Kuchnia Słodkie Gry Gry Fast Food Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Makaron Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Przepisy Gry Zręcznościowe