Lody w Leśnych Smakach - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Lody w Leśnych Smakach (Forest Fruit Ice Cream) – W lesie jeszcze nie ma jagód ani poziomek. Nie jest to jeszcze czas na maliny i inne owoce leśne. Ale możemy zacząć przygotowania do sezonu na nie w tej smakowitej grze.  Na pewno świetnie się będą komponować z lodami. Wszak lato to idealna na nie pora. Dorzuć do nich owoce i deser gotowy.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 278 razy
Zobacz także:
Gry Desery,

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Ciastka Barbie Gry Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Gry Torty Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Lody Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gry Zarabianie Gry Zupy Gry Kurczak Gry Kuchnia Gry Obiad Gra Deser Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry Przepisy Słodkie Gry