Lody Monster High | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Lody Monster High – czy ktoś z Was nie lubi lodów? Zapewne nie ma takich osób. Już dziś możesz sam udekorować loda Twoich marzeń. Dobierz wafelek, smak lodów, posypkę, polewę i to na co tylko masz ochotę. Mniam!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.6/10 (liczba ocen: 123)
Grano już: 3 799 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Zupy Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gry Lody Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Zarabianie Barbie Gry Gry Bar Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Gry Makaron Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gra Deser Gry Obiad Gry Hamburgery Gry Pizza Gry Pieczenie Gra Ciasto Gry Owoce