Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Lody Monster High – czy ktoś z Was nie lubi lodów? Zapewne nie ma takich osób. Już dziś możesz sam udekorować loda Twoich marzeń. Dobierz wafelek, smak lodów, posypkę, polewę i to na co tylko masz ochotę. Mniam!

Sterowanie – myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.6/10 (liczba ocen: 123)
Grano już: 3054 razy
Zobacz także:
Gry Lody, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Torty Gry Pizza Gra Deser Barbie Gry Słodkie Gry Gry Hamburgery Gry Przepisy Gry Fast Food Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Obiad Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Bar Gry Kanapki Gry Zupy Gry Kuchnia Gry Makaron Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gry Lody Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe