Lody Monster High | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).

Lody Monster High – czy ktoś z Was nie lubi lodów? Zapewne nie ma takich osób. Już dziś możesz sam udekorować loda Twoich marzeń. Dobierz wafelek, smak lodów, posypkę, polewę i to na co tylko masz ochotę. Mniam!

Sterowanie – myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 115)
Grano już: 28890 razy
Zobacz także:
Gry Lody, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Lubię Gry z Gotowaniem:


Tagos:)

Gry Bar Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Gry Obiad Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Zupy Gry Fast Food Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Kanapki Gry Śniadanie Gry Koktajl Bar Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry z Jabłkami Gry Zarabianie Gra Deser Gry Torty Barbie Gry