Lody Monster High - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Lody Monster High – czy ktoś z Was nie lubi lodów? Zapewne nie ma takich osób. Już dziś możesz sam udekorować loda Twoich marzeń. Dobierz wafelek, smak lodów, posypkę, polewę i to na co tylko masz ochotę. Mniam!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.6/10 (liczba ocen: 123)
Grano już: 4 351 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Torty Gry Lody Gry Obiad Gry Ciastka Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Gra Deser Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Zarabianie Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Barbie Gry Gry Przepisy Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gry Bar