Lody Mniam Mniam - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Grillowana Kanapka z Kurczakiem – Udekorujcie lody, by stały się najładniejszym i najsmakowitszym deserem, jaki kiedykolwiek widzieliście. Czekają na Was dwie gałki lodów (ich smak zależy od Was), polewy, posypki, owoce i fajne wafelki do dekoracji. Teraz wiecie, dlaczego ten deser nazywa się Lody Mniam Mniam!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.7/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 3 120 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Ciastka Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Owoce Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Fast Food Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry Obiad Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gra Deser Gry Zupy Gry Bar Barbie Gry Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę