Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Grillowana Kanapka z Kurczakiem – Udekorujcie lody, by stały się najładniejszym i najsmakowitszym deserem, jaki kiedykolwiek widzieliście. Czekają na Was dwie gałki lodów (ich smak zależy od Was), polewy, posypki, owoce i fajne wafelki do dekoracji. Teraz wiecie, dlaczego ten deser nazywa się Lody Mniam Mniam!

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 685 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Ciastka Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Lody Gry Bar Gry Pizza Barbie Gry Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Owoce Gry Fast Food Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Warzywa Gry Obiad Gry Pieczenie Gry Torty Gry Kurczak Gry Makaron