Lody Mniam Mniam - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Grillowana Kanapka z Kurczakiem – Udekorujcie lody, by stały się najładniejszym i najsmakowitszym deserem, jaki kiedykolwiek widzieliście. Czekają na Was dwie gałki lodów (ich smak zależy od Was), polewy, posypki, owoce i fajne wafelki do dekoracji. Teraz wiecie, dlaczego ten deser nazywa się Lody Mniam Mniam!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.7/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 3 248 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Ciastka Gry Torty Gry Lody Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Barbie Gry Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Zupy Gry Kuchnia Gry Bar Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Fast Food Gry Makaron