Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Grillowana Kanapka z Kurczakiem – Udekorujcie lody, by stały się najładniejszym i najsmakowitszym deserem, jaki kiedykolwiek widzieliście. Czekają na Was dwie gałki lodów (ich smak zależy od Was), polewy, posypki, owoce i fajne wafelki do dekoracji. Teraz wiecie, dlaczego ten deser nazywa się Lody Mniam Mniam!

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1568 razy
Zobacz także:
Gry Lody, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Lody Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gry Pizza Gry Ciastka Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gra Deser Gry z Czekoladą Gra Ciasto Barbie Gry Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Bar Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gry Kanapki Gry Kuchnia Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Obiad