Lody Mniam Mniam - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Grillowana Kanapka z Kurczakiem – Udekorujcie lody, by stały się najładniejszym i najsmakowitszym deserem, jaki kiedykolwiek widzieliście. Czekają na Was dwie gałki lodów (ich smak zależy od Was), polewy, posypki, owoce i fajne wafelki do dekoracji. Teraz wiecie, dlaczego ten deser nazywa się Lody Mniam Mniam!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 716 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gry Obiad Gra Deser Gry Przepisy Gry Kanapki Gry Lody Gra Ciasto Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gry Warzywa Gry Torty Gry Śniadanie Gry Fast Food Gry z Czekoladą Barbie Gry Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry Ciastka Gry Zupy Gry Bar