Lody Mniam Mniam | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Grillowana Kanapka z Kurczakiem – Udekorujcie lody, by stały się najładniejszym i najsmakowitszym deserem, jaki kiedykolwiek widzieliście. Czekają na Was dwie gałki lodów (ich smak zależy od Was), polewy, posypki, owoce i fajne wafelki do dekoracji. Teraz wiecie, dlaczego ten deser nazywa się Lody Mniam Mniam!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 022 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Pizza Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gra Ciasto Słodkie Gry Gry Hamburgery Gry Torty Gry z Czekoladą Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Obiad Gry Owoce Gry Lody Gry Kuchnia Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Warzywa Gry Zupy Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Barbie Gry Gry Bar Gry Kanapki