Lody Mniam Mniam | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Grillowana Kanapka z Kurczakiem – Udekorujcie lody, by stały się najładniejszym i najsmakowitszym deserem, jaki kiedykolwiek widzieliście. Czekają na Was dwie gałki lodów (ich smak zależy od Was), polewy, posypki, owoce i fajne wafelki do dekoracji. Teraz wiecie, dlaczego ten deser nazywa się Lody Mniam Mniam!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 183 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gry Makaron Słodkie Gry Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Śniadanie Gry Bar Gry Lody Gry Obiad Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Gra Deser Gry Przepisy Gry Ciastka Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Pizza Gry Torty Gry Kanapki