Lody Mniam Mniam - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Grillowana Kanapka z Kurczakiem – Udekorujcie lody, by stały się najładniejszym i najsmakowitszym deserem, jaki kiedykolwiek widzieliście. Czekają na Was dwie gałki lodów (ich smak zależy od Was), polewy, posypki, owoce i fajne wafelki do dekoracji. Teraz wiecie, dlaczego ten deser nazywa się Lody Mniam Mniam!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.7/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 3 336 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Barbie Gry Gra Deser Gra Ciasto Gry Dekorowanki Gry Zupy Gry Bar Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Obiad Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Ciastka Gry Śniadanie Gry Torty Gry Lody Gry Makaron Słodkie Gry Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę