Lody Dory - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Lody Dory – Dora wybrała się na lody do kawiarenki. Nie może się jednak zdecydować jakie lody sobie zamówić, wybór jest ogromny. Wybierz najlepsze lody dla niej. Klikaj na strzałki znajdujące się w prawym, górnym rogu ekranu gry, dzięki nim przeglądasz dostępne polewy, dodatki owoce oraz same lody. Skomponuj pyszny pucharek!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.1/10 (liczba ocen: 11)
Grano już: 7 332 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Makaron Gry Bar Gry Zarabianie Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gra Deser Gry Ciastka Gry Warzywa Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry Kurczak Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry Zupy Gra Ciasto Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gry Obiad Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Kanapki