Lody Dory - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Lody Dory – Dora wybrała się na lody do kawiarenki. Nie może się jednak zdecydować jakie lody sobie zamówić, wybór jest ogromny. Wybierz najlepsze lody dla niej. Klikaj na strzałki znajdujące się w prawym, górnym rogu ekranu gry, dzięki nim przeglądasz dostępne polewy, dodatki owoce oraz same lody. Skomponuj pyszny pucharek!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.1/10 (liczba ocen: 11)
Grano już: 7 637 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Owoce Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gry Hamburgery Gry Zupy Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gry Zarabianie Gry Bar Gry Kanapki Gry Kurczak Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Śniadanie Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Ciastka Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gry Lody Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto