Lody Domowej Roboty | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Róża Cukrowa to ogólna nazwa Róży Stulistnej (Rosa Centifolia) i Róży Pomarszczonej (Rosa Rugosa), których to płatki idealnie nadają się na konfiturę (dżem różany) wykorzystywaną np. do pączków, ciast i deserów. Zarówno płatki jak i owoce róży cukrowej są cennym i bogatym źródłem witaminy C.
Trwa ładowanie gry...

Lody Domowej Roboty – lody, które przygotowujemy w domu zawsze będą lepsze od kupionych w sklepie, ponieważ sami wybraliśmy do nich składniki i możemy ich dodać ile nam się podoba. Żeby było wam łatwiej przygotować taki zimny czekoladowy deserek, pewna wróżka pomoże wam w pracy (i zapali światło, gdy skończy się dzień).

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.8/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 2 287 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Bar Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gra Ciasto Gry Lody Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Słodkie Gry Gry Kuchnia Gry Fast Food Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Pizza Gry Zrób To Sam Barbie Gry Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry Owoce Gra Deser Gry Zupy Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek