Lody Domowej Roboty | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Orzeszek pistacjowy to nie taki znowu zwykły orzeszek:). W porównaniu do innych orzechów jeden orzeszek pistacjowy to tylko 3 kalorie. Ponadto pistacje zawierają sporo witaminy B6, która pozytywnie wpływa na ilość czerwonych krwinek. Ogólnie to bardzo zdrowe i pożywne orzeszki.
Trwa ładowanie gry...

Lody Domowej Roboty – lody, które przygotowujemy w domu zawsze będą lepsze od kupionych w sklepie, ponieważ sami wybraliśmy do nich składniki i możemy ich dodać ile nam się podoba. Żeby było wam łatwiej przygotować taki zimny czekoladowy deserek, pewna wróżka pomoże wam w pracy (i zapali światło, gdy skończy się dzień).

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.8/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 2 187 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Owoce Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gry Makaron Gry Obiad Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gry Pizza Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Zupy Gra Deser Gry Bar Gry Lody