Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Lody Domowej Roboty – lody, które przygotowujemy w domu zawsze będą lepsze od kupionych w sklepie, ponieważ sami wybraliśmy do nich składniki i możemy ich dodać ile nam się podoba. Żeby było wam łatwiej przygotować taki zimny czekoladowy deserek, pewna wróżka pomoże wam w pracy (i zapali światło, gdy skończy się dzień).

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.8/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 1 948 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gry Owoce Gry Pieczenie Gry Torty Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Lody Gry Pizza Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą Gry Warzywa Gry Makaron Gry Bar Gra Deser Gry Kurczak Gry Ciastka Gry Śniadanie Słodkie Gry