Lody Domowej Roboty - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Róża Cukrowa to ogólna nazwa Róży Stulistnej (Rosa Centifolia) i Róży Pomarszczonej (Rosa Rugosa), których to płatki idealnie nadają się na konfiturę (dżem różany) wykorzystywaną np. do pączków, ciast i deserów. Zarówno płatki jak i owoce róży cukrowej są cennym i bogatym źródłem witaminy C.
Trwa ładowanie gry...

Lody Domowej Roboty – lody, które przygotowujemy w domu zawsze będą lepsze od kupionych w sklepie, ponieważ sami wybraliśmy do nich składniki i możemy ich dodać ile nam się podoba. Żeby było wam łatwiej przygotować taki zimny czekoladowy deserek, pewna wróżka pomoże wam w pracy (i zapali światło, gdy skończy się dzień).

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.1/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 3 229 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Zupy Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gry Bar Gry Obiad Gry Lody Gry Torty Gry Przepisy Gry Śniadanie Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Owoce Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Gotowanie z Sarą