Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Lody Domowej Roboty – lody, które przygotowujemy w domu zawsze będą lepsze od kupionych w sklepie, ponieważ sami wybraliśmy do nich składniki i możemy ich dodać ile nam się podoba. Żeby było wam łatwiej przygotować taki zimny czekoladowy deserek, pewna wróżka pomoże wam w pracy (i zapali światło, gdy skończy się dzień).

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.8/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 2 049 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą Gry Warzywa Barbie Gry Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gra Deser Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Gry Torty Gry Obiad Gry Pizza Gry Hamburgery Gry Makaron Gry Owoce Gry Śniadanie Gry Zupy Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Lody Gry Bar Gry Pieczenie Słodkie Gry