Lody dla Potworków | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Lody dla Potworków – cytrynowe czy czekoladowe? Z posypką czy bez? Jak myślicie, jakie lody najbardziej lubią potworki? Przekonajcie się obsługując je w tej grze. Ustawcie wafelki na podstawce, a następnie przeciągajcie zamówione gałki i dodatki.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 344 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Lody Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gra Deser Gry Przepisy Gry Pizza Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gry Kanapki Barbie Gry Gry Bar Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Zupy Gry Owoce Gra Ciasto Gry Kurczak Gry Torty Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek