Lody dla Potworków - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Lody dla Potworków – cytrynowe czy czekoladowe? Z posypką czy bez? Jak myślicie, jakie lody najbardziej lubią potworki? Przekonajcie się obsługując je w tej grze. Ustawcie wafelki na podstawce, a następnie przeciągajcie zamówione gałki i dodatki.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 2 242 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Śniadanie Gry Obiad Gry Zrób To Sam Gry Zupy Gry Torty Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Gry Ciastka Gry Owoce Gry Kurczak Gry Zarabianie Barbie Gry Gry Pieczenie Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gry Bar Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gry Fast Food Gry Kanapki Słodkie Gry Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa