Lody dla Lodożerców - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Lody dla Lodożerców – zobacz jak wielu klientów przyszło do Twojej lodziarni! Nie zawiedź ich i podaj właściwego loda! Wybierz klienta i zobacz jakiego loda zamawia. Wybierz odpowiedni wafelek, potem smak loda i polewę lub posypkę. Kiedy zamówienie będzie gotowe, kliknij na loda i przenieś go do klienta. Obserwuj zegar, obsłuż tak wielu klientów ile zdołasz w określonym czasie. Jeśli pomylisz coś w zamówieniu zawsze możesz przeciągnąć loda do kosza i go wyrzucić, ale stracić trochę czasu.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.6/10 (liczba ocen: 46)
Grano już: 8 608 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Warzywa Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Gry Fast Food Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gry Zupy Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Gry Torty Gry Przepisy Gry Makaron Gry Ciastka Gry Lody Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe