Lody dla Lodożerców - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Lody dla Lodożerców – zobacz jak wielu klientów przyszło do Twojej lodziarni! Nie zawiedź ich i podaj właściwego loda! Wybierz klienta i zobacz jakiego loda zamawia. Wybierz odpowiedni wafelek, potem smak loda i polewę lub posypkę. Kiedy zamówienie będzie gotowe, kliknij na loda i przenieś go do klienta. Obserwuj zegar, obsłuż tak wielu klientów ile zdołasz w określonym czasie. Jeśli pomylisz coś w zamówieniu zawsze możesz przeciągnąć loda do kosza i go wyrzucić, ale stracić trochę czasu.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.6/10 (liczba ocen: 46)
Grano już: 8 300 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Przepisy Gry Lody Gry Kanapki Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Ciastka Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gry Obiad Gry Fast Food Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry Zupy Gra Deser Gry Kurczak Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gry Makaron