Lody, Ciasta, Babeczki | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Lody, Ciasta, Babeczki – produkcja lodów, ciasteczek i babeczek może być Twoją nową pracą. Wybierz jeden z działów do dekorowania i stwórz swoje własne lody, ciasta lub babeczki. Klikając na ikonki zmieniasz elementy dekoracji. Jest to zabawa na długie wieczory. Dobrej zabawy i tworzenia własnych oryginalnych i pysznych produktów.

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.1/10 (liczba ocen: 24)
Grano już: 16 198 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Pizza Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Gry Torty Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Bar Gry Obiad Gry Fast Food Gry Owoce Gry Zupy Gry Przepisy Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe