Lody, Ciasta, Babeczki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Lody, Ciasta, Babeczki – produkcja lodów, ciasteczek i babeczek może być Twoją nową pracą. Wybierz jeden z działów do dekorowania i stwórz swoje własne lody, ciasta lub babeczki. Klikając na ikonki zmieniasz elementy dekoracji. Jest to zabawa na długie wieczory. Dobrej zabawy i tworzenia własnych oryginalnych i pysznych produktów.

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.9/10 (liczba ocen: 26)
Grano już: 17 874 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Ciastka Gry Zupy Gry Fast Food Gry Makaron Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gry Zarabianie Gry Hamburgery Gry Lody Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Bar Gry Owoce Słodkie Gry Gry Przepisy Gra Ciasto Gry Torty Gry Kanapki Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser