Lody, Ciasta, Babeczki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Lody, Ciasta, Babeczki – produkcja lodów, ciasteczek i babeczek może być Twoją nową pracą. Wybierz jeden z działów do dekorowania i stwórz swoje własne lody, ciasta lub babeczki. Klikając na ikonki zmieniasz elementy dekoracji. Jest to zabawa na długie wieczory. Dobrej zabawy i tworzenia własnych oryginalnych i pysznych produktów.

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.9/10 (liczba ocen: 26)
Grano już: 18 159 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gra Deser Gry Kanapki Gry Warzywa Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry Przepisy Gry Kuchnia Gry Bar Gry Ciastka Gry Torty Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Lody Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gry Zupy Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gry Obiad Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie Barbie Gry Gra Ciasto