Lody, Ciasta, Babeczki | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Lody, Ciasta, Babeczki – produkcja lodów, ciasteczek i babeczek może być Twoją nową pracą. Wybierz jeden z działów do dekorowania i stwórz swoje własne lody, ciasta lub babeczki. Klikając na ikonki zmieniasz elementy dekoracji. Jest to zabawa na długie wieczory. Dobrej zabawy i tworzenia własnych oryginalnych i pysznych produktów.

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.1/10 (liczba ocen: 24)
Grano już: 15 948 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Owoce Gry Obiad Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry Torty Gry Zupy Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Barbie Gry Gry Przepisy Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Pizza Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Pieczenie Gra Deser Gry Lody Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Dekorowanki