Lody, Ciasta, Babeczki | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Lody, Ciasta, Babeczki – produkcja lodów, ciasteczek i babeczek może być Twoją nową pracą. Wybierz jeden z działów do dekorowania i stwórz swoje własne lody, ciasta lub babeczki. Klikając na ikonki zmieniasz elementy dekoracji. Jest to zabawa na długie wieczory. Dobrej zabawy i tworzenia własnych oryginalnych i pysznych produktów.

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.1/10 (liczba ocen: 24)
Grano już: 16 451 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Śniadanie Gry Ciastka Gra Ciasto Gry Kurczak Gry Kanapki Gra Deser Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Gry Hamburgery Gry Lody Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Pizza Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gry Obiad Gry Bar Gry Torty Gotowanie z Sarą Barbie Gry Słodkie Gry Gry Warzywa