Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Lody Brownie (brownie-ice-cream) – Życie jet pełne niespodzianek i przygód. I to jest cudowne. Na szczęście pzygody można spotkać wszędzie, nawet w kuchni. W tym niepozornie spokojnym miejscu mogą się dziać niesamowite rzeczy a smaki wyskakują jedne po drugich. Eksperymenty, nowe smaki. Dziś poznaj lody Brownie. Nie tylko je poznaj. Przygotuj ten deser razem z nami.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 627 razy
Zobacz także:
Gry Desery,

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Torty Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Kanapki Barbie Gry Gry Owoce Gry Fast Food Gry Lody Gry Bar Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Włoska Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry Obiad Gra Deser Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę